Bestaan van vijf nieuwe Halo Infinite-maps mogelijk gelekt
Gamer.nl
Nieuws

Bestaan van vijf nieuwe Halo Infinite-maps mogelijk gelekt

Het bestaan van vijf nieuwe maps voor de Halo Infinite-multiplayer is mogelijk gelekt.

Vooralsnog zijn er geen nieuwe maps voor de multiplayer van Halo Infinite uitgekomen, maar daar komt mogelijk verandering in. Het Halo Infinite Leaks and News-account op Twitter toont screenshots van vroege versies van vijf maps. Ook worden de mogelijke namen van de maps gegeven: Beltway, Solitude, Bath Salts, Cataract en Forbidden.

Vooralsnog is er geen bevestiging dat de maps echt bestaan of ergens in de toekomst aan Halo Infinite worden toegevoegd. Het feit dat er screenshots van zeer vroege versies te zien zijn, maakt het gerucht echter wel aannemelijker.

De multiplayer van Halo Infinite is gratis speelbaar op Xbox Series X en S, Xbox One en pc. De singleplayer moet wel gekocht worden, of kan gespeeld worden via Xbox Game Pass.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gameplay van Switch 2-versie van Street Fighter 6 te zien
Gamer.nl
Nieuws

Gameplay van Switch 2-versie van Street Fighter 6 te zien

Game komt op 5 juni uit, tegelijk met de nieuwe console

Onlangs is uitgebreide gameplay van de Nintendo Switch 2-versie van Street Fighter 6 uitgezonden.

De game kwam namelijk langs tijdens een van de Nintendo Treehouse-livestreams. Daarin is te zien hoe de fighter wordt gespeeld op de nieuwe Nintendo-console. Ook verschijnen er nieuwe amiibo gebaseerd op enkele fighters uit de game en die worden tijdens de livestream ook getoond.

De Switch 2-versie van de eerder op andere systemen uitgekomen game heet 'Street Fighter 6 Years 1-2 Fighters Edition'. Dat betekent dat ook alle speelbare personages die via de twee beschikbare seizoenspassen zijn toegevoegd onderdeel uitmaken van het totaalpakket.

Street Fighter 6 Years 1-2 Fighters Edition verschijnt op 5 juni voor de Nintendo Switch 2, tegelijk met de release van de hybride console. Hier valt de officiële website van de game te bezoeken.

Street Fighter 6 is al beschikbaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en pc. Tom Kerkhof beloonde de game met een 9: "Door de gelikte presentatie, inventieve besturing en de uitgebreidste singleplayer-ervaring die de franchise ooit heeft gehad, is Street Fighter 6 toegankelijker dan ooit. Het spel oogt geweldig en speelt zelfs nog beter. Dit is zonder twijfel een van de leukste vechtspellen van de afgelopen tijd – en daarmee ook een van de beste delen uit de reeks."

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tomb Raider-televisieserie van Amazon zou in zwaar weer verkeren
Gamer.nl
Nieuws

Tomb Raider-televisieserie van Amazon zou in zwaar weer verkeren

Sophie Turner zou ook niet meer als Lara Croft komen opdagen

Er zou niet meer actief gewerkt worden aan de Amazon Prime-televisieserie rondom Tomb Raider.

Bronnen van Daily Mail melden dat het project, "net als vele dieren en mensen die Lara Croft tegen het lijf loopt, dood is". Eerder bleek al dat Phoebe Waller-Bridge het script zou schrijven, maar er zouden al twee 'schrijverskamers' en tientallen miljoenen dollars aan te pas zijn gekomen en nog steeds geen resultaat hebben opgeleverd.

Officieel heeft Amazon het Tomb Raider-project in ieder geval niet geannuleerd. Hoe dan ook zou het plan om de serie begin dit jaar te schieten al lang en breed van de baan zijn. Mocht de serie toch nog gemaakt worden, dan zou Game of Thrones-actrice Sophie Turner de rol van Lara Croft ondanks eerdere geruchten niet kunnen bekleden, aangezien ze het druk heeft met opnames voor diverse films.

Amazon geeft ook de volgende Tomb Raider-game uit waar Crystal Dynamics de ontwikkeling van voorziet. Details over deze game zijn er nog niet, behalve dat hij in Unreal Engine 5 wordt gemaakt.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!