Intel-voorzitter: 'vraag-aanbod hardware stabiliseert pas in 2023'
Nieuws

Intel-voorzitter: 'vraag-aanbod hardware stabiliseert pas in 2023'

Volgens Pat Gelsinger, de huidige voorzitter van chipgigant Intel, duurt het huidige hardware-tekort langer dan voorspeld werd. De topman verwacht dat de balans in vraag-aanbod pas anno 2023 weer bijtrekt.

Gelsinger sprak over de chiptekorten tegenover CNBC. Toevalligerwijze spreekt de Intel-baas daarmee precies een citaat van de concurrerende AMD-voorzitter tegen. Dr. Lisa Su claimde eind vorige maand nog dat de chiptekorten in de tweede helft van 2022 af zouden nemen; concullega Gelsinger is minder hoopvol.

"We zitten nu in het zwaarste stuk [van de chiptekorten]. Elk hieropvolgende kwartaal staan we weer iets sterker, maar de verhouding vraag-aanbod gaat zichzelf niet stabiliseren voor 2023."

©GMRimport

CNBC berichtte daarbij ook over de aandelenkoers van Intel, die na het laatste marktrapport een dip van 8 procent nam. De mondiale chiptekorten doen investeerders twijfelen aan Intels aanstaande succes, terwijl de markt voor computercomponenten afgelopen kwartaal sowieso al met 2 procent inkrimpte.

Ondanks het sombere vooruitzicht staat Intel er niet per se slecht voor. Volgende maand staat de Alder Lake-generatie aan processoren en moederbordchipsets op de planning, die tevens de aftrap van de DDR5-generatie voor werkgeheugen kenmerken. 

Daarnaast stapt Intel binnenkort ook in de markt van high-end videokaarten. De geheel nieuwe Intel Arc-productlijn heeft nog geen officiële verschijningsdata toegewezen gekregen, maar stapje bij beetje leren we wel meer over Intels eerste gpu's. De verwachting geldt nog steeds dat Intel Arc rond 'begin 2022' de consumentenmarkt zal trotseren.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Donderdag te verschijnen Verdansk-map voor Call of Duty: Warzone getoond
Nieuws

Donderdag te verschijnen Verdansk-map voor Call of Duty: Warzone getoond

Is this the real life? Is this just fantasy?

Activision Blizzard heeft de 'launchtrailer' voor de donderdag in Call of Duty: Warzone te verschijnen Verdansk-map uitgebracht.

De bijna drie minuten durende trailer toont uitgebreide gameplay dat zich afspeelt op de nieuwe versie van de map, terwijl ondertussen het nummer 'Bohemian Rhapsody' van Queen is te horen.

Verdansk is de oorspronkelijke map waarop de eerste Warzone zich afspeelde. In 2021 verdween de map echter uit de game en maakte het plaats voor andere locaties. De terugkeer van Verdansk lijkt geen toeval: ook andere battle royale-games, zoals Fortnite en Apex Legends, keren terug naar de klassieke maps en modi van de begindagen van de games.

De Verdansk-map keert zoals gezegd aanstaande donderdag terug naar Warzone. Een dag eerder, op woensdag, gaat het derde seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 van start, waarmee onder andere de multiplayermap Firing Range terugkeert. Lees hier alles over de inhoud van het nieuwe seizoen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tony Hawk zelf wilde graag nieuwe muziek in Pro Skater 3+4
Nieuws

Tony Hawk zelf wilde graag nieuwe muziek in Pro Skater 3+4

Er zijn tot nu toe al veertig nummers bekendgemaakt, maar er volgen er nog meer

Eerder bleek al dat de soundtrack van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 zowel muziek uit de oorspronkelijke versies van de games, als nieuwe nummers bevat. Dat is blijkbaar omdat Tony Hawk zelf daar op aandrong.

Dat liet de professionele skater op Instagram weten. "Het was mijn keuze om wat andere nummers van dezelfde artiesten op de soundtrack te plaatsen. Ik hoop dat het ontdekken (van nieuwe muziek) de helft van de lol is. Het is een grote reden waarom deze soundtracks in eerste instantie aansloegen. Dus luister er naar en geniet er van."

De afgelopen weken zijn er tweemaal twintig nummers onthuld die op de soundtrack van Tony Hawk's Pro Skater 3+4 staan. Hawk zelf benadrukt dat er nog meer nummers volgen, "zowel oude als nieuwe".

Hawks opmerking lijkt deels een reactie op de kritiek die hier en daar wordt gegeven op het feit dat de soundtrack niet precies gelijk is aan de soundtrack van de oorspronkelijke games. Dit gold overigens ook al voor de soundtrack van Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

Eerder bevestigde nummers die op de soundtrack van 3+4 staan, zijn onder andere Ace of Spades van Motörhead, 96 Quite Bitter Beings van CKY, King of the Beach van Wavves, Hollywood Baby van 100 Gecs, My Adidas van Run D.M.C. en 2 Minutes to Midnight van Iron Maiden.

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 giet Tony Hawk's Pro Skater 3 en Tony Hawk's Pro Skater 4 in een modern jasje, met verbeterde graphics, de oorspronkelijke soundtrack, alle oude levels en nieuwe skateparken, waaronder Waterpark. Ook Create-A-Skater en Create-A-Park keren terug.

Overigens nam de oorspronkelijke versie van Tony Hawk's Pro Skater 4 de structuur van de campagne op de schop. Levels waren groter en de tijdslimiet van 2 minuten kwam te vervallen. In deze collectie zullen er echter nieuwe opdrachten in de levels van Tony Hawk's Pro Skater 4 te vinden zijn die wel bij de timer van 2 minuten passen.

Tony Hawk's Pro Skater 3+4 verschijnt op 11 juli voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam, Windows en Battle.net). Ook staat het spel vanaf de releasedatum op Xbox Game Pass.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!