Opnames tweede Fallout-seizoen in november van start
Gamer.nl
Nieuws

Opnames tweede Fallout-seizoen in november van start

Een releasedatum is er nog niet

De opnames voor het tweede seizoen van Amazon Prime-serie Fallout beginnen in november van dit jaar.

Dat meldde Lesie Uggams, die de rol van Vault 33 Overeer Batty Pearson speelt in de serie, aan Screen Rant. Hoewel het al bekend was dat de productie van het seizoen op schema liep - afgelopen zomer bleek zelfs al dat er scripts waren - is het voor het eerst dat er iets verteld wordt over de opnames.

Het eerste seizoen van Fallout, dat eerder dit jaar op Amazon Prime Video verscheen, was een groot succes. In de eerste zestien dagen sinds release werden er 65 miljoen kijkers bereikt, en de verkoop- en spelerscijfers van diverse Fallout-games stegen dan ook als gevolg daarvan.

Overigens hebben de makers van de Fallout-televisieserie bepaalde iconische momenten en situaties uit de games voor het tweede seizoen van de serie bewaard. "Er zijn allerlei 'grootste hits' uit de franchise waar zelfs mensen die niet gamen van afweten, zoals Nuka, de Deathclaws... het was verleidelijk om het allemaal in het eerste seizoen te stoppen", zo meldde medeshowrunner Graham Wagner. "Maar aan de andere kant wilden we niet dat de show zou lijken op iets dat geschreven was door mensen die tien seconden de Wikipedia-pagina van Fallout hadden gelezen. Het was belangrijk voor ons dat we ook obscuurdere dingen in het eerste seizoen toonden."

Hij vervolgde, met name specifiek over Deathclaws: "We wilden iets bewaren voor het tweede seizoen en het goed doen, en het niet bovenop de stapel van het eerste seizoen gooien. We zijn erg enthousiast om een van de meest iconische elementen van de games in seizoen twee te behandelen."

Wanneer het tweede seizoen op Amazon Prime komt te staan is nog niet bekend. Opnames van dergelijke televisieseries beslaan vaak meerdere maanden, en daarna moeten er nog edits plaatsvinden en special effects gemaakt worden.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Switch 2-versie van Cyberpunk 2077 maakt gebruik van DLSS
Gamer.nl
Nieuws

Switch 2-versie van Cyberpunk 2077 maakt gebruik van DLSS

De game komt tegelijk met de Switch 2 uit op 5 juni

De pas aangekondigde Nintendo Switch 2-versie van Cyberpunk 2077 maakt gebruik van AI-upscaletechnologie Deep Learing Super Sampling (DLSS).

Dat heeft ontwikkelaar CD Projekt Red aan Digital Foundry bevestigd. Daarmee is het de eerste Switch 2-game waarvan officieel bevestigd is dat er DLSS wordt gebruikt. "We gebruiken een versie van DLSS die beschikbaar is voor Nintendo Switch 2-hardware, aangedreven door Nividia's Tensor-cores. De game gebruikt DLSS in alle vier de modi: in handheld en docked, en de prestaties- en kwaliteitsgerichte variaties van elk van die opties."

Op wat voor manier DLSS precies wordt ingezet in de game, is niet bekend, maar waarschijnlijk is het bedoeld om de game in een zo hoog mogelijke resolutie en met een zo hoog mogelijke framerate te laten draaien. CD Projekt Red liet weten dat het bedrijf streeft naar een resolutie van 1080p in alle grafische modi wanneer de Switch 2 docked is. In handheldvorm wordt er naar een resolutie van 720p gestreefd.

De Switch 2-versie van Cyberpunk 2077 werd tijdens de onthulling van de eerste games voor de console en de releasedatum aangekondigd. Het spel zal net als de Switch 2 zelf vanaf 5 juni verkrijgbaar zijn. Het gaat om de Ultimate Edition van de game. Daarin zit niet alleen de hoofdgame en de diverse uitgekomen updates, maar ook de vorig jaar verschenen uitbreiding Phantom Liberty. Hieronder is de aankondigingstrailer nog eens te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!