Laatste contentupdate voor Suicide Squad: Kill the Justice League uitgebracht
Nieuws

Laatste contentupdate voor Suicide Squad: Kill the Justice League uitgebracht

Hierna volgen er geen nieuwe seizoenen meer

De laatste contentupdate voor Suicide Squad: Kill the Justice League is nu beschikbaar.

Dat heeft Rocksteady Games aangekondigd. Het gaat om episode 8 van het vierde seizoen. In een blogpost valt te lezen waar spelers mee aan de slag kunnen gaan - onder andere de mogelijkheid om meer van de middeleeuwse dimensie Elseworld te verkennen en diverse wapens.

Het huidige vierde seizoen van de game is meteen ook de laatste, en episode 8 is het laatste gedeelte daarvan. De game blijft gewoon online speelbaar in co-op, maar er is ook een offline modus toegevoegd.

Suicide Squad: Kill the Justice League verscheen afgelopen februari op PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc. De game speelt zich af in het universum van de Arkham-games van ontwikkelaar Rocksteady, die ook verantwoordelijk is voor deze game. In het spel besturen spelers de Suicide Squad, die Metropolis en de wereld moet redden nadat Brainiac controle neemt over superhelden zoals Superman.

Het spel werd wisselvallig ontvangen en eerder gaf uitgever Warner Bros. Games al aan dat de verkoop tegenviel, met ontslagen bij Rocksteady tot gevolg. Lars Cornelis deelde een 6,5 uit in zijn recensie: "Vaak zijn games meer dan de som der delen. Bij Suicide Squad: Kill the Justice League is het omgekeerde het geval. De pluspunten worden overschaduwd door de negatieve elementen, en het resultaat is even rommelig als saai."

Suicide Squad: Kill the Justice League is overigens één van de PlayStation Plus Essential-games die deze maand geclaimd kan worden.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Warner Bros. zou Hogwarts Legacy-uitbreiding geannuleerd hebben
Nieuws

Warner Bros. zou Hogwarts Legacy-uitbreiding geannuleerd hebben

Ook de geplande Director's Cut zou daarom niet doorgaan

Warner Bros. heeft volgens berichten een uitbreiding op en Director's Cut van Hogwarts Legacy geannuleerd.

Dat meldt Bloomberg. Warner Bros. zou deze projecten hebben geschrapt tijdens het herstructureren van zijn gamedivisie, en hier voor hebben gekozen omdat de hoeveelheid content die gemaakt werd niet substantieel genoeg zou zijn voor de prijs die men zou willen vragen.

Volgens de berichten zou de uitbreiding nieuwe verhaallijnen hebben bevat en gepland hebben gestaan voor een release later dit jaar. Avalanche, de ontwikkelaar van Hogwarts Legacy, zou samen hebben gewerkt met Suicide Squad-studio Rocksteady aan de nieuwe content.

Vorig jaar gingen er al geruchten dat er aan een Director's Cut (en dus eventuele nieuwe content) van Hogwarts Legacy werd gewerkt. Warner Bros. heeft vorig jaar in ieder geval bevestigd dat er aan een vervolg op de game wordt gewerkt.

Hogwarts Legacy kwam begin vorig jaar uit op PlayStation 5, Xbox Series en pc, en iets later ook op PlayStation 4 en Xbox One. De Switch-versie werd meermaals uitgesteld, maar kwam afgelopen najaar uiteindelijk ook uit. De game is meer dan 34 miljoen keer verkocht.

Denian Franken gaf een 8,5 aan de PS5-versie van de game: "Hogwarts Legacy had nog wat langer in ontwikkeling mogen blijven om diens technische imperfecties te voorkomen. Het doet gelukkig nauwelijks iets af aan deze verder magische ervaring. Hogwarts Legacy biedt dé beloofde Wizarding World-simulatie in een open spelwereld, met een stortvloed aan content waar Harry Potter-fans zich in vast kunnen bijten."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo spreekt van 'Switch 2-edities' van games
Nieuws

Nintendo spreekt van 'Switch 2-edities' van games

Komen er updates voor Switch 1-games uit, of bedoelt Nintendo iets anders?

Nintendo heeft melding gemaakt van "Switch 2-edities" van games. Fans hopen dan ook dat dit betekent dat sommige Switch-games een update krijgen wanneer ze op de Switch 2 afgespeeld worden.

Gisteren kondigde Nintendo een nieuw systeem voor digitale Switch-games aan, genaamd virtuele gamecards. In kleine letters bij de uitleg over deze virtuele gamecards was echter een opmerkelijke vermelding te vinden.

"Systemen die compatible zijn, moeten gelinkt worden aan een Nintendo Account om virtuele gamecards te gebruiken. Exclusieve Nintendo Switch 2-games en Nintendo Switch 2 Edition-games kunnen alleen ingeladen worden op een Nintendo Switch 2-systeem."

Opvallend hierbij is dat er onderscheid wordt gemaakt tussen reguliere Switch 2-games en 'Nintendo Switch 2 Edition-games'. Het is niet precies duidelijk wat met de laatstgenoemde categorie bedoeld wordt. Sommige fans lijken overtuigd dat dit betekent dat er updates voor Switch 1-games zullen verschijnen waardoor de games beter draaien op de Switch 2, terwijl anderen denken dat hier games die op beide systemen uitkomen - zoals mogelijk Metroid Prime 4 - bedoeld worden.

Hoe dan ook is het waarschijnlijk dat er op woensdag 2 april meer duidelijkheid wordt geboden. Dan zendt Nintendo om 15:00 uur Nederlandse tijd een speciale Direct-livestream uit met meer info over de Switch 2 en de games voor de console. Er gaan geruchten dat de reserveringen voor de Switch 2 meteen na die Direct beschikbaar komen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!