Complete Final Fantasy 14-verhaal kan nu alleen doorlopen worden
Gamer.nl
Nieuws

Complete Final Fantasy 14-verhaal kan nu alleen doorlopen worden

Update 6.5 is uitgekomen

Versie 6.5 van Final Fantasy 14 is uitgebracht. Dat betekent dat het complete hoofdverhaal van Final Fantasy 14 en diens uitbreidingen nu alleen doorlopen kan worden.

Square Enix introduceerde vorig jaar al 'Duty Support' in de mmorpg, wat het mogelijk maakt om de game met behulp van computergestuurde teamgenoten te doorlopen in plaats van daadwerkelijke andere spelers. Het ging toen echter alleen nog maar om het hoofdspel. Sindsdien voegt het bedrijf met diverse updates ook de uitbreidingen toe aan dit systeem, en met de nieuwe patch zijn ook de laatste kerkers er aan toegevoegd.

Patch 6.5 heet Growing Light en zoals eerder op Gamer.nl te lezen viel, voegt de update nog veel meer toe aan de game. Denk aan diverse nieuwe hoofdmissies, een nieuwe kerker in de vorm van Lunar Subterrane, een nieuwe trial genaamd The Abyssal Fracture, een nieuwe unreal trial (Singularity Reactor) en een nieuwe alliance raid (Myths of the Realm 3). Verder worden er aanpassingen aan jobs PvP-opties, mounts en emotes gemaakt. De complete patch notes zijn hier te vinden.

Afgelopen juli werd aangekondigd dat Final Fantasy 14 in de lente van 2024 uitkomt op Xbox Series X en S, al moet ergens dit jaar al een open bèta beschikbaar komen. De game is nu speelbaar op PlayStation 5, PlayStation 4 en pc.

Overigens wist een Japanse speler het onlangs voor elkaar te krijgen alle 2751 achievements in de game vrij te spelen. De achievementlijst van de game - die los staat van de behaalbare Trophy's - is notoir vanwege de tijdrovende bezigheden.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!