Animatiefilm gebaseerd op kattengame Stray in de maak
Gamer.nl
Nieuws

Animatiefilm gebaseerd op kattengame Stray in de maak

Geregisseerd door de maker van Nimona

Annapurna Animation werkt aan een animatiefilm gebaseerd op de game Stray.

Dat heeft uitgever Annapurna Interactive aangekondigd. Annapurna Animation is de animatiestudio van Annapurna Pictures, dat weer onderdeel uitmaakt van het overkoepelende bedrijf.

Nick Buron, de regisseur van van de in juni op Netflix verschenen animatiefilm Nimona, zal de regie van de film op zich nemen. Veel meer details over de film zijn er nog niet, maar duidelijk is dat het de bedoeling is dat er in de toekomst meer games van Annapurna worden verfilmd.

Spelers verkennen in Stray een stad vol gekke robots door over daken te klimmen en door kleine ruimtes te kruipen. Ook is het mogelijk om naar robots te miauwen. Men bestuurt namelijk een kat. De game kwam voort uit een set gifjes van de twee oprichters van ontwikkelaar BlueTwelve Studio, die na goede feedback aan de slag gingen met een volwaardige game. 

Stray werd goed ontvangen door gamers. Zo was het de één na best scorende game op Steam - na Vampire Survivors - en won het meerdere awards, waaronder beste indiegame en beste debuterende indiegame tijdens The Game Awards 2022 en beste debuuttitel tijdens de Game Developers Choice Awards.

Erik Nusselder gaf een 7,5 aan de PS5-versie van de game: "Stray weet als geen andere game het leven en de bewegingen van een kat weer te geven. De robotstad waar jouw poes in verdwaalt is een genot om te verkennen. Teleurstellende secties met matige gameplay vormen echter een zwarte vlek in deze prachtige poezenvacht."

De game is verkrijgbaar op pc, Mac, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. Hieronder is een trailer van de game te zien.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!