Systeemeisen pc-versie Civilization 7 onthuld
Nieuws

Systeemeisen pc-versie Civilization 7 onthuld

Game verschijnt op 11 februari 2025, ook op consoles

Firaxis heeft de systeemeisen van de pc-versie van Sid Meier's Civilization bekendgemaakt.

De systeemeisen zijn via het X-bericht hieronder te zien. Daaruit blijkt dat geïnteresseerden minstens een Intel Core i3-10100 of AMD Ryzen 3 1200 en een NVIDIA GTX 1050, AMD RX 460 of Intel Arc A38 nodig hebben, alsmede 8GB aan RAM.

De Civilization-reeks bestaat al sinds 1991 en inmiddels zijn er meer dan 65 miljoen exemplaren van games uit de serie verkocht. Civilization 6 verscheen in 2016 en is de bestverkochte game in de reeks. In de turn-based strategiegames bouwen spelers hun eigen samenleving op door de jaren heen.

Civilization 7 verschijnt op 11 februari 2025 op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Nintendo Switch. Mensen die de Deluxe of Founders Edition van de game reserveren kunnen vanaf 6 februari aan de slag met de game.

Marvin Toepoel ging onlangs al aan de slag met een previewversie van de game: "Als er één ding duidelijk wordt in onze drie uur in Civilization 7, is dat er veel meer keuzes zijn die juist de doorgewinterde Civ-speler de mogelijkheid geven om hun beschaving te sturen, en er iets unieks van te maken. In die eerste pakweg zeventig beurten zijn er al te veel keuzes om hier allemaal op te kunnen schrijven. ’Narrative keuzes, bijvoorbeeld: wat voor soort toespraak houdt jouw eerste gouverneur? Hoe reageert jouw stad op de eerste natuurramp? Maar er komen ook allerlei quests langs, vaak op basis van jouw speelstijl."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Suikoden-anime en mobiele game onthuld
Nieuws

Suikoden-anime en mobiele game onthuld

Launchtrailer van Suikoden 1 and 2 HD Remaster Gate Rune and Dunan Unification Wars te zien

Tijdens een presentatie is Suikoden: The Anime aangekondigd. Ook de mobiele game Suikoden Star Leap is uit de doeken gedaan. Tot slot is de launchtrailer van Suikoden 1 and 2 HD Remaster Gate Rune and Dunan Unification Wars uitgebracht.

Het was al bekend dat er een livestream rondom de Suikoden-franchises uitgezonden zou worden. Om met de anime te beginnen: de animatiereeks wordt gebaseerd op het verhaal van Suikoden 2 en wordt gemaakt door Konami Animation. Veel meer info is er nog niet.

Ook werd de mobiele game Suikoden Star Leap voor iOS en Android aangekondigd, dat free-to-play met microtransacties wordt. Een releasedatum is er nog niet. De compleet nieuwe game is specifiek voor smartphones ontwikkeld. De pixelart doet daarbij denken aan de klassieke games uit de reeks.

Tot slot is er ook een launchtrailer uitgebracht van Suikoden 1 and 2 HD Remaster Gate Rune and Dunan Unification Wars, dat aankomende donderdag verschijnt op PlayStation- en Xbox-consoles, Switch en pc. De collectie bevat de eerste twee games uit de reeks met verbeterde graphics, gameplay en andere verbeteringen.

De Suikoden-games kwamen in de jaren 90 uit op PlayStation en later ook Saturn. De rpg-reeks is losjes gebaseerd op het Chinese verhaal Water Margin. De games richten zich op mythische kristallen, politiek en de '108 Stars of Destiny'.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Ontwikkeling van geplande Far Cry-multiplayershooter herstart
Nieuws

Gerucht: Ontwikkeling van geplande Far Cry-multiplayershooter herstart

Er gaan al enkele jaren geruchten over de vermeende extractionshooter

Volgens geruchten is de Far Cry-extractionshooter die in ontwikkeling zou zijn bij Ubisoft helemaal opnieuw begonnen.

Er gaan al geruime tijd geruchten dat Ubisoft aan twee nieuwe Far Cry-games werkt - Far Cry 7 en een multiplayer-extractionshooter. Volgens de betrouwbare Tom Henderson van Insider Gaming zou de ontwikkeling van die laatstgenoemde game zijn herstart.

Eerdere geruchten meldden dat de multiplayershooter de codenaam Maverick draagt. De game zou zijn ontstaan als multiplayermodus voor Far Cry 7, maar in 2023 zijn omgevormd tot losstaande game. Het spel zou zich hebben afgespeeld in Alaska, waar mensen in barre omstandigheden moesten zien te overleven terwijl wilde dieren, NPC's en andere spelers jacht op hen maakten.

Insider Gaming claimt nu echter met meerdere bronnen die bekend zijn met de ontwikkeling te hebben gepraat en te hebben vernomen dat de ontwikkeling helemaal opnieuw is begonnen. De ontwikkeling zou niet naar wens zijn verlopen, en de het techteam dat aan de multiplayergame werkte zou op Far Cry 7 zijn gezet om er voor te zorgen dat die ontwikkeling wel zo vlekkeloos mogelijk verloopt.

Insider Gaming geeft geen exacte reden voor het schrappen van al het gedane werk voor Maverick, al zou Ubisofts huidige strategie met een focus op het streamlinen van en projecten en teams om hoge kwaliteit te waarborgen er onderdeel van uitmaken. Ubisoft Montreal zou de ontwikkeling van zowel Far Cry 7 als Maverick hebben geleid, maar geeft de reboot van de multiplayergame nu door aan Ubisoft Sherbrooke, waar men aan nieuwe prototypes gaat werken.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!