Like a Dragon-uitbreiding voor Dave the Diver nu beschikbaar
Gamer.nl
Nieuws

Like a Dragon-uitbreiding voor Dave the Diver nu beschikbaar

Betaalde dlc voegt onder andere een een beat 'em-up modus met Cobra en Ichiban toe

De Ichiban's Holiday Content Pack - betaalde dlc voor Dave the Diver gebaseerd op de Like a Dragon-franchise - is sinds enkele dagen beschikbaar. Er is dan ook een launchtrailer uitgekomen.

De uitbreiding kost 6,89 euro op pc en 6,99 euro op consoles en bevat een beat 'em-up modus waarin men Cobra en Ichiban kan besturen. Men kan tussen deze twee personages kiezen - het is niet mogelijk om de modus in co-op te spelen. Ook zit er een minigame in rondom karaoke.

Opvallen genoeg is de dlc zes maanden lang verkrijgbaar. Daarna zal de uitbreiding niet meer te koop staan. Volgens de maker is deze keuze gemaakt omdat het om een "speciale samenwerking met een grote game" gaat.

Eind dit jaar moet overigens ook de In the Jungle-dlc voor de game uitkomen. In deze eerder aangekondigde dlc reizen Dave en zijn crew naar de jungle af voor "een nieuw avontuur in niet in kaart gebrachte wateren".

In Dave the Diver besturen spelers Dave, die in de zee op vissen jaagt met zijn harpoen. 's Avonds werkt hij vervolgens in een sushirestaurant waar zijn vangst van de dag aan klanten wordt geserveerd. De game verscheen in 2023 op pc, Mac en Nintendo Switch, en kwam vorig jaar ook op PlayStation 5 en PlayStation 4 uit.

Gamer.nl-redacteur Sander Hölsgens was onlangs op bezoek bij de Dave the Diver-ontwikkelaar in Zuid-Korea. Lees het uitgebreide interview hier.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Voormalige PlayStation-topman: 'Exclusieve Switch 2-games verzachten de prijs'
Gamer.nl
Nieuws

Voormalige PlayStation-topman: 'Exclusieve Switch 2-games verzachten de prijs'

'Als het de enige plek is waar je Mario kunt spelen, dan pak je je portemonnee en koop je het'

Voormalige PlayStation-topman Shawn Layden heeft laten weten dat consumenten de Nintendo Switch 2 ondanks de prijs voor de console en de games toch wel aanschaffen vanwege de exclusieve games.

Layden, die tot 2019 zo'n dertig jaar bij Sony heeft gewerkt en onder andere de ontwikkelstudio's van PlayStation overzag, werd naar de Switch 2-onthulling gevraagd op de PlayerDriven-podcast. Er is sinds die onthulling online kritiek te vinden over de prijs van de nieuwe Nintendo-console - 469,99 euro of 509,99 euro met Mario Kart World - en sommige games, zoals 89,99 euro voor een fysieke versie van Mario Kart World.

Layden geeft toe dat Nintendo met de prijs van Mario Kart World door een onzichtbaar plafond is gegaan. Ook begrijpt hij dat de Switch 2 meer kost dan de huidige Switch. Toch denkt niet dat dit een groot negatief effect gaat hebben op de verkoop van de console en diens games. "Als het de enige plek is waar je Mario kunt spelen, dan pak je je portemonnee en koop je het. Die exclusieve first-party games verzachten de shock van de hogere prijzen, want je wil de content zo graag hebben."

Onlangs werd aangekondigd dat de Nintendo Switch 2 op 5 juni verschijnt. De console gaat zoals gezegd 469,99 euro kosten (of 509,99 euro met Mario Kart World. Reserveringen kunnen in de Benelux sinds enige tijd gemaakt worden bij winkels en Nintendo's eigen webshop. Hou hier alles rondom Switch 2-pre-orders in de gaten. Met de dock kunnen games op Switch 2 in maximaal 4K en HDR afgespeeld worden op televisies die dat ondersteunen. Het scherm van de Switch 2 zelf geeft games in 1080p en HDR weer, in maximaal 120 fps, en heeft twee keer zoveel pixels als de eerste Switch. Ook is er ondersteuning voor DLSS, de upscaletechnologie van Nvidia.

De Joy-Con-controllers worden ditmaal via magneten verbonden met de console. Er komt tevens een nieuwe Pro Controller die los gekocht kan worden, met nieuwe knoppen aan de achterkant en een ingang voor koptelefoons. Met GameChat kunnen mensen tijdens het gamen met elkaar praten. Er kan ook een camera gekocht worden zodat mensen elkaar kunnen zien bij gebruik van GameChat. De Switch 2 kan ook de meeste games die op de Switch zijn verschenen afspelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bungie's Marathon bevat drie maps op release
Gamer.nl
Nieuws

Bungie's Marathon bevat drie maps op release

Kort na release komt er een vierde map uit

De nieuwe Bungie-game Marathon zal op release drie maps hebben.

Dat liet het bedrijf weten aan Gamespot. Daarbij werd ook gemeld dat een vierde map waarop gespeeld kan worden kort na release van de game volgt. De game zal ook zes speelbare Runners bevatten, al is het waarschijnlijk dat er in de toekomst meer volgen.

Afgelopen weekend werd de eerste gameplay van Marathon onthuld en werd gemeld dat de PVP extraction-shooter op 23 september uitkomt op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Op andere platforms buiten PlayStation is geen PlayStation Network-account vereist. Een prijs is nog niet bekend, al gaan er geruchten over 40 dollar. Wel is bevestigd dat het spel niet free-to-play, maar ook niet 'full priced', wordt. Daarnaast kunnen spelers een battle pass per seizoen verwachten.

De sci-fi PVP extraction-shooter Marathon laat spelers in de huid kruipen van cybernetische huurmoordenaars bekend als Runners, die een verloren kolonie op de planeet Tau Ceti IV verkennen en jacht maken op rijkdom en faam. Spelers kunnen de game ook zonder een volledige squad spelen, al maakt dit het spel wel uitdagender.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!