Bekijk hier om 06:45 live Nvidia's keynote voor Computex 2021
Gamer.nl
Nieuws

Bekijk hier om 06:45 live Nvidia's keynote voor Computex 2021

De Taiwanese tech-beurs Computex vindt anno 2021 wederom geheel digitaal plaats, van 1 tot 5 juni. Nvidia is een van de partijen die het evenement vooraf aftrapt, met een live uitgezonden keynote om 06:45, Nederlandse tijd.

Het complete evenement is live te volgen via

Watch on YouTube

en Twitch. Naar verwachting duurt de presentatie ongeveer een uur.

Nvidia geeft het woord aan GeForce-vicevoorzitter Jeff Fisher en enterprise-topman Manuvir Das. Beide heren mogen een woordje doen over nieuwe Nvidia-technologieën en -producten, al blijken delen van de inhoud vooraf gelekt te zijn. 

Volgens hardnekkige geruchten zal Nvidia gedurende deze keynote de GeForce RTX 3080 Ti en GeForce RTX 3070 Ti uit de doeken doen. De verwachting is dat de  nieuwe RTX 3080 Ti op 3 juni in de verkoop treedt, gevolgd door de RTX 3070 Ti op 10 juni. 

Watch on YouTube

Recent verschenen teaser-materiaal voor de presentatie toont ook Doom Eternal, Escape from Tarkov, en Rainbow Six: Siege. Mogelijk zijn dit de games waarvoor binnenkort ondersteuning voor Nvidia's optimalisaties uitgerold worden. 

Integratie met de populaire DLSS 2.0 upscaling ligt voor de hand in deze titels. Voor het competitieve Rainbow Six zou bijvoorbeeld ook Nvidia Reflex' vertragingsanalyse kunnen lonen. Niet lang geleden werd ook Overwatch nog met Nvidia Reflex verrijkt. 

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!