AMD deelt tot drie gratis games uit bij videokaarten
Nieuws

AMD deelt tot drie gratis games uit bij videokaarten

AMD's nieuwe 'Raise The Game'-promotie deelt Saints Row, Forspoken en Sniper Elite 5 uit, bij aankoop van selecte Radeon RX 6000-desktopkaarten.

De nieuwe Raise The Game-promotie werd vorige maand al door AMD aangekondigd, maar is sinds vandaag pas officieel van start gegaan. Coupons voor de digitale games zouden vanaf 10 mei tot en met 13 augustus uitgedeeld moeten worden bij aankoop van de AMD-videokaarten; tot en met 13 september zijn de codes te verzilveren.

Afhankelijk van welke precieze RX 6000-gpu aangeschaft wordt, wordt bepaald hoeveel (en welke) gratis games inbegrepen worden. Zo krijgen de RX 6400- en RX 6500 XT-modellen enkel Saints Row. Vanaf de RX 6600 XT komt daar Forspoken bij; alles hoger dan een RX 6700 XT komt ook in aanmerking voor Sniper Elite 5. Ook de recent verschenen RX 6x50 XT-revisies doen mee aan de promotiebundels.

©GMRimport

Om de games te verzilveren is in ieder geval een registratie op de AMD-website vereist, naast accounts op mogelijk twee retailplatformen. Zowel Forspoken als Sniper Elite 5 worden via Steam geclaimd, terwijl Saints Row exclusief via de Epic Games Store te downloaden is. 

AMD geeft daarbij aan dat niet per se iedere verkoper meedoet aan de Raise The Game-acties. Via een speciale webpagina voor de promotie is in te zien welke retailers zoal participeren, maar de lijst wordt lang niet altijd actief geüpdatet. Zeker in de Benelux zal het lonen om, bij een eventuele aankoop van RX 6000-videokaarten, op te letten op Raise The Game-banieren of -vermeldingen. 

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation Plus Essential-games van april nu te claimen
Nieuws

PlayStation Plus Essential-games van april nu te claimen

Met Robocop: Rogue City, The Texas Chain Saw Massacre en meer

Mensen kunnen vanaf vandaag de PlayStation Plus Essential-games van april claimen.

Zoals vorige week werd bekendgemaakt, gaat het om drie spellen, waaronder Robocop: Rogue City. Die game verscheen oorspronkelijk in het najaar van 2023 en werd goed ontvangen door critici en fans. In de first-person game moeten spelers als de robotagent de straten van Old Detroit misdaadvrij houden. De game is alleen op PlayStation 5 speelbaar.

De andere games die nu geclaimd kunnen worden zijn The Texas Chain Saw Massacre (PS5 en PS4) en Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory (voor PS4, maar ook op PS5 speelbaar). Alle drie de games kunnen tot 5 mei door alle PlayStation Plus-leden geclaimd worden. Hieronder zijn meer beelden van alle drie de games te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo zendt op 3 en 4 april livestreams met Switch 2-gameplay uit
Nieuws

Nintendo zendt op 3 en 4 april livestreams met Switch 2-gameplay uit

Nintendo Treehouse keert terug met beelden van Switch 2-spellen

Nintendo zendt op donderdag 3 en vrijdag 4 april zogeheten 'Treehouse'-livestreams uit, waar gameplay van aankomende Nintendo Switch 2-games voorbijkomt.

Dat heeft het bedrijf vandaag aangekondigd. Zowel op donderdag 3 als vrijdag 4 april begint de livestream om 16:00 uur Nederlandse tijd via YouTube. In de aankondiging wordt gesproken van "hands-on gameplay van Nintendo Switch 2-games".

De Treehouse-livestreams zond Nintendo in het verleden tijdens de inmiddels opgeheven E3-gamebeurs uit. Dit was voor het bedrijf een manier om na diens presentatie of Direct-stream nog meer beelden te tonen van aankomende games en zo ook meer diepgang te bieden aan fans.

De Treehouse-streams volgen een Nintendo Direct-livestream op die morgen om 15:00 uur wordt uitgezonden. Deze stream, die ongeveer een uur qua lengte is, toont meer van de Nintendo Switch 2 en de games voor de console. Waarschijnlijk wordt daar ook de prijs en releasedatum van de console aangekondigd. Lees hier meer over de Direct.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!