Update: Zelda-game Cadence of Hyrule bevestigd voor juni
Gamer.nl
Nieuws

Update: Zelda-game Cadence of Hyrule bevestigd voor juni

Update 31 mei: Een Japanse video van Indie World 2019 met uitgebreide gameplay-beelden bevestigt dat Cadence of Hyrule in ieder geval in Japan in de maand juni verschijnt. Bekijk de nieuwe beelden hieronder. Mogelijk wordt tijdens de E3-presentatie van Nintendo meer gedeeld over de Zelda-spin-off.

Watch on YouTube

Update 29 mei: Gisteren werd ontdekt dat de mogelijke releasedatum van Cadence of Hyrule is te vinden in de paginabron van het spel op de Nintendo-website. Waar gisteren echter 30 mei werd aangegeven als releasedatum, is deze datum nu veranderd naar 20 juni. Nintendo heeft zelf nog geen uitspraken gedaan over wanneer de lancering van Cadence of Hyrule plaatsvindt.

Origineel bericht: De Zelda-game Cadence of Hyrule wordt wellicht aanstaande donderdag al gelanceerd. De paginabron van het spel op de Nintendo-website onthult een releasedatum van 30 mei.

Op de Nintendo-pagina van Cadence of Hyrule staat weergeven dat het spel in de lente van 2019 wordt uitgebracht voor de Nintendo Switch, maar een exacte datum is nog niet officieel bekendgemaakt door Nintendo. De mogelijke releasedatum kan nu echter toch worden gevonden, door middel van het inspecteren van de bron van de pagina op de Nintendo-website. In de code van deze paginabron is namelijk de regel 'Release date: May 30, 2019' te vinden.

Een releasedatum van 30 mei sluit aan bij de tot nu toe bekende informatie van Cadence of Hyrule. Nieuwswebsite Nintendo Life ontdekte begin deze maand al dat het spel in mei wordt gelanceerd, op basis van een mail van Nintendo Europe. In deze mail, waarin de spellen die deze maand naar de Nintendo Switch komen werden gepromoot, stond namelijk ook Cadence of Hyrule weergeven.

Cadence of Hyrule, dat de ritmische roguelike Crypt of the Necrodancer combineert met The Legend of Zelda, werd in maart aangekondigd tijdens de Nindies-presentatie van Nintendo. In de uitgebrachte trailer van het spel is te zien hoe Link en Zelda door middel van ritmische bewegingen onder andere rupees verzamelen en vechten tegen bekende vijanden. Cadence of Hyrule wordt ontwikkeld door Brace Yourself Games en kan met maximaal twee spelers worden gespeeld.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered aangekondigd en uitgekomen
Gamer.nl
Nieuws

The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered aangekondigd en uitgekomen

De game werd vanmiddag officieel uit de doeken gedaan

The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered is vandaag officieel aangekondigd middels een livestream. De game is meteen beschikbaar.

In de aankondigingsvideo praatten Bethesda's Todd Howard en Matt Carofano over de nieuwe editie van de game. In eerste instantie werden beelden van het origineel getoond, dat in 2006 op Xbox 360 en pc en in 2007 op PlayStation 3 uitkwam. Er werd gekeken naar het belang van de release van dit origineel, dat openwereld-rpg's naar een hoger niveau tilde.

Vervolgens toonde de livestream beelden van de nieuwe versie van het spel. Daarbij lag er veel nadruk op de grafische verbeteringen van de game, die mogelijk worden gemaakt door Unreal Engine 5. Door de toename van details moeten spelers zich nog meer onderdeel van de spelwereld voelen.

Gameplay is ook op de schop gegaan. Hoewel de game trouw aan het origineel blijft, zijn gameplaysystemen verbeterd. Ook animaties van personages en vijanden zijn verbeterd. Tijdens gevechten vliegen de vonken en bloedspetters van het gevecht af. Hoewel de game door de meesten met een eerstepersoonsperspectief wordt gespeeld, is er ook een derdepersoonsperspectief, die in deze versie beter moet werken. Dialogen klinken natuurlijker, maar de soms opmerkelijke gesprekken die het spel zijn charme geven zijn behouden.

Oblivion Remastered wordt gezien als "de meest complete versie van Oblivion". Alle dlc - waaronder de verhalende uitbreidingen - zitten ook bij het spel inbegrepen. De game is nu verkrijgbaar op Xbox Series-consoles, Steam en PlayStation 5, en staat ook op Game Pass. De game kost 54,99 euro, al is er ook een Deluxe-uitvoering van 64,99 euro, inclusief de befaamde horse armor.

Er gingen al geruime tijd geruchten dat er een remake of remaster van The Elder Scrolls 4: Oblivion in ontwikkeling was. Er waren zelfs screenshots uitgelekt. Volgens die geruchten werkt Virtuos aan de remake, en dat blijkt nu ook te kloppen. De studio is ook bekend van de aankomende remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Batterijduur Switch 2 Pro Controller gelijk aan vorige versie
Gamer.nl
Nieuws

Batterijduur Switch 2 Pro Controller gelijk aan vorige versie

Maar hij laadt wel sneller op

De batterijduur van de Nintendo Switch 2 Pro Controller is gelijk aan die van de Pro Controller van de eerste Switch, terwijl hij wel sneller oplaadt.

Dat spotte Nintendo Life op de officiële website van Nintendo. Net zoals de Pro Controller voor de eerste Switch, gaat de Pro Controller voor de Switch 2 ongeveer veertig uur mee voordat hij weer opgeladen moet worden. De Switch 2 Pro Controller doet er echter ongeveer 3,5 uur over om zich volledig op te laden, terwijl dit met de eerste Pro Controller zo'n 6 uur duurde.

We wisten al dat de Switch 2 Pro Controller diverse toevoegingen heeft. Zo zitten er aan de achterkant twee nieuwe knoppen - de GL- en GR-knoppen - en is er net als op de nieuwe Joy-Cons een C-knop aanwezig waarmee GameChat opgestart kan worden. De controller heeft ook HD Rumble 2, wat voor nog gedetailleerdere force feedback moet zorgen.

Het was al bekend dat huidige Pro Controllers en Joy-Cons ook gebruikt kunnen worden op de Switch 2. Het is alleen niet mogelijk om met de huidige controllers de Switch 2 uit slaapstand te halen. De Switch 2 - alsmede de Switch 2 Pro Controller - verschijnt op 5 juni.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!