Speciale Zelda: Tears of the Kingdom-Switch online vertoond
Nieuws

Speciale Zelda: Tears of the Kingdom-Switch online vertoond

Er zijn foto's van een nog onaangekondigd Nintendo Switch-model gebaseerd op het aankomende The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom online verschenen.

De foto's werden eerste geplaatst op gameforum Famiboards en daarna op Reddit. Het gaat om een oled-versie van de Switch met gouden Joy-Cons en artwork op de bijgeleverde dock. Het spel zelf lijkt er overigens niet bij te zitten. Vooralsnog heeft Nintendo het bestaan van deze speciale Switch-editie in ieder geval niet bevestigd.

Het vervolg op Zelda: Breath of the Wild werd al een paar jaar geleden aangekondigd. Het vorige deel, Breath of the Wild, verscheen in 2017 tegelijk met de Nintendo Switch, al is het game ook op de Wii U beschikbaar – de ontwikkeling van het spel begon daar namelijk op. De game nam de franchise op de schop door een grote, open spelwereld te bieden en in plaats van de standaard kerkers spelers in verschillende, kleinere ‘Shrines’ puzzels op te laten lossen. Het vervolg speelt zich wederom in Hyrule af, maar dan waarbij allerlei stukken grond nu in de lucht zweven. 

Zelda: Tears of the Kingdom verschijnt op 12 mei op Nintendo Switch. De game staat ook in de Top 100 van 2023.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Elden Ring Nightreign-klasse Ironeye getoond
Nieuws

Elden Ring Nightreign-klasse Ironeye getoond

Game komt op 30 mei naar pc en consoles

Fromsoftware heeft een nieuwe video van Elden Ring Nightreign uitgebracht waarin de klasse Ironeye centraal staat.

Tijdens de afgelopen speeltest van de game waren er vier van de acht 'Nightfarers' speelbaar - oftewel verschillende klassen waaruit spelers kunnen kiezen. De Ironeye viel daar niet onder, dus de beelden zijn nieuw voor fans van de reeks.

Ironeye lijkt in ieder geval een klasse te worden voor spelers die graag op afstand vechten, want ze worden uitgerust met een boog. Het is daarbij ook mogelijk om pijlen af te schieten in de lucht nadat men zich heeft afgezet tegen de muur.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen. Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo Switch 2 Pro Controller heeft waarschijnlijk koptelefooningang
Nieuws

Nintendo Switch 2 Pro Controller heeft waarschijnlijk koptelefooningang

Vanmiddag om 15:00 uur komen we waarschijnlijk meer te weten

De Pro Controller voor de Nintendo Switch 2 heeft waarschijnlijk een opening om een koptelefoon in te pluggen.

Hoewel de Pro Controller voor de Switch 2 nog niet officieel aangekondigd is, heeft men een FCC-registratie ontdekt voor de controller. Daarin valt te lezen dat er een koptelefooningang in de controller zit. Deze mist in de Pro Controller van de huidige Switch, wat tot veel kritiek van spelers heeft geleid. Ook zou er een nieuwe batterij in de controller zitten ten opzichte van de Pro Controller van de huidige Switch.

Vandaag om 15:00 uur zendt Nintendo een Direct-livestream uit rondom de Nintendo Switch 2 en diens games. De presentatie duurt ongeveer een uur. De komende dagen worden er daarnaast livestreams gehouden waarin meer gameplay van aankomende Switch 2-game te zien is. Lees hier meer over de Direct.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!