Nintendo gaat salarissen van werknemers in Japan verhogen
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo gaat salarissen van werknemers in Japan verhogen

Nintendo is van plan de salarissen van diens werknemers in Japan met tien procent te verhogen.

Dat meldt Reuters. Directeur Shuntaro Furukawa heeft gisteren tijdens het bekendmaken van de kwartaalcijfers van het bedrijf gemeld dat de salarisverhoging belangrijk is om zo diens werknemers tevreden te houden en "groei op de lange termijn" te verzekeren. Het is op moment van schrijven niet duidelijk of de salarisverhoging ook voor werknemers buiten Japan geldt.

De beslissing om het salaris van werknemers te verhogen komt nadat Fumio Kishida, de Japanse minister-president, Japanse bedrijven opriep om werknemers meer te betalen in deze tijd van inflatie. Dit zou bedrijven kunnen helpen om werknemers te behouden en nieuwe werknemers aan te trekken, gezien er een tekort aan werknemers is vanwege dalende geboortecijfers en een streng immigratiebeleid.

Uit de kwartaalcijfers die gisteren werden gepubliceerd bleek al dat Nintendo een daling in winst zag ten opzichte van hetzelfde kwartaal het jaar er voor. Dat is vooral te wijten aan de veranderingen in de valutamarkt. Furukawa meldde tevens dat het bedrijf op dit moment niet van plan is om de prijs van consoles of games omhoog te gooien, maar dat hij niet uitsluit dat het bedrijf dit zal overwegen indien omstandigheden daar naar vragen.

Nintendo zendt vanavond om 23:00 uur een nieuwe Nintendo Direct uit. De uitzending beslaat ongeveer 40 minuten en draait vooral om Switch-games die gedurende de eerste helft van dit jaar verschijnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!