'Switch-opvolger verschijnt in eerste kwartaal 2024'
Gamer.nl
Nieuws

'Switch-opvolger verschijnt in eerste kwartaal 2024'

Het is niet duidelijk of het om het letterlijke eerste kwartaal, of het eerste kwartaal van het volgende boekjaar gaat

De Chinese investeringswebsite MoneyDJ verwacht dat de volgende console van Nintendo in het eerste kwartaal van 2024 uitkomt.

Dat claimt de site (via Reddit), omdat Hongzhun, een fabrikant van metalen behuizingen, een stijging qua opbrengsten in de tweede helft van dit jaar verwacht. Men speculeert dat dit komt omdat Nintendo in het eerste kwartaal van komend jaar de nieuwe console zou willen uitbrengen. MoneyDJ onthulde eerder ook correcte informatie over de Switch-productie in 2016.

Daarbij wordt overigens niet gespecificeerd of er letterlijk het eerste kwartaal van 2024 wordt bedoeld, of het eerste kwartaal van het boekjaar, dat loopt van april tot en met juni 2024. Het eerste kwartaal van het boekjaar - ergens van april tot en met juni dus - lijkt waarschijnlijker, omdat Nintendo-directeur Shuntaro Furukawa eerder aan investeerders liet weten niet van plan te zijn nieuwe hardware in het huidige boekjaar uit te brengen.

Er gaan steeds meer geruchten over de opvolger van de Nintendo Switch. Zo zou de nieuwe console qua kracht vergelijkbaar worden met de PlayStation 4 en Xbox One, aldus Activision Blizzard-CEO Bobby Kotick. Nintendo zelf heeft al aangegeven genoeg exemplaren van de nog onaangekondigde console te willen produceren om scalpers tegen te werken, en een zo soepel mogelijke transitie voor huidige Switch-eigenaren mogelijk te willen maken via Nintendo Accounts.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij
Gamer.nl
Nieuws

Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion bijna officieel uit de doeken.

De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt. De livestream is ook hieronder te bekijken.

Watch on YouTube

Er gaan al wekenlang geruchten rond dat Oblivion Remastered 'op ieder moment' uit kan komen middels een shadowdrop. De verwachting is dan ook dat de game tijdens of in ieder geval vlak na de presentatie beschikbaar wordt, gezien de geruchten al langer stellen dat het spel deze week nog beschikbaar moet worden.

Volgens eerdere geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien
Gamer.nl
Nieuws

Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien

De game is vanaf 5 juni speelbaar via Switch Online

Via de Nintendo Today-app heeft Nintendo nieuwe beelden getoond van Soulcalibur 2, dat straks speelbaar wordt via Nintendo Switch Online op Switch 2.

Toen de Switch 2-releasedatum en de eerste games onlangs uit de doeken werden gedaan, werd ook bekendgemaakt dat GameCube-games speelbaar worden via Nintendo Switch Online op de nieuwe Nintendo-console. Daar is ook een abonnement op het uitbreidingspakket voor nodig.

Wanneer de Switch 2 op 5 juni uitkomt, zullen er drie GameCube-games op de betreffende app staan: The Legend of Zelda: Wind Waker, F-Zero GX en Soulcalibur 2. Van die laatstgenoemde game zijn nu dus nieuwe beelden verschenen via Nintendo's app, die vervolgens op YouTube zijn geüpload.

De fighter Soulcalibur 2 verscheen oorspronkelijk in 2002 in de Japanse arcade en kwam een jaar later op consoles uit, waaronder op GameCube. Daarbij had elke consoleversie een ander exclusief personage - op de GameCube was dat Link uit de Zelda-reeks. Die is ook aanwezig in de versie voor Nintendo Switch Online.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!