Metro Exodus: Monsterlijke roadtrip - Gameplay Update
Reviews

Metro Exodus: Monsterlijke roadtrip - Gameplay Update

Metro Exodus ligt op de loer. In deze nieuwe Gameplay Update nemen we een kijkje naar de verschillende gebieden in de game en bespreekt Jacco alvast zijn ervaringen van een speelsessie in Londen.

Waar de voorgaande Metro-games zich richten op horror en overleven in kleine gangen, verbreedt Exodus op meerdere manieren de horizon van de franchise. Per trein trekken spelers door Rusland, waar ze meerdere malen stranden in open omgevingen die krioelen van mutanten en wanhopige mensen. In deze tweede (niet de eerste, zoals we in de video zeggen) Gameplay Update bespreken we seizoenen, craftingmogelijkheden, het verhaal, de (soms tergende) voice-acting en meer.

In Gameplay Update bespreken we de nieuwste games aan de hand van uitgebreide gameplaybeelden. Neem een kijkje en laat ons in de reacties weten wat je ervan vindt!

Kijk ook naar de vorige aflevering: Anthem vs. Destiny.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Tomodachi Life-game in ontwikkeling voor Switch
Nieuws

Nieuwe Tomodachi Life-game in ontwikkeling voor Switch

Staat gepland voor een release in 2026

Nintendo heeft tijdens de Nintendo Direct-livestream gisteren Tomodachi Life: Living the Dream aangekondigd, een nieuw deel in de Tomodachi Life-franchise.

In de game kunnen spelers hun eigen Mii-personages creëren en baseren op het uiterlijk van henzelf, van vrienden, familie of wie dan ook. Vervolgens zullen deze Mii's hun leven opbouwen op een eiland. De Mii-personages komen in allerlei gekke situaties terecht en spelers beïnvloeden deze situaties.

Tomodachi Collection verscheen alleen in Japan, maar vervolg Tomodachi Life kwam in 2014 wel in het Westen uit. De game stond bekend als een relatief melige game binnen het simsgenre, waarbij spelers de Mii's zelfs kunnen laten praten en zingen.

Tomodachi Life: Living the Dream verschijnt ergens in 2026 op Nintendo Switch. Lees hier meer over de aankondigingen van de Nintendo Direct.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nog eens twintig nummers van Tony Hawk's Pro Skater 3+4-soundtrack onthuld
Nieuws

Nog eens twintig nummers van Tony Hawk's Pro Skater 3+4-soundtrack onthuld

Game komt op 11 juli uit voor consoles en pc

Activision heeft nog eens twintig nummers die op de soundtrack van het aankomende Tony Hawk's Pro Skater 3+4 staat bekendgemaakt.

Twee weken geleden werden er al twintig nummers bekendgemaakt, en daar zijn nu weer twintig nummers bijgekomen. De nummers zijn ook op de officiële Spotify-lijst geplaatst.

Net zoals bij de vorige selectie is ook deze lijst een mix tussen liedjes die op de soundtrack van de oorspronkelijke games stonden en nieuwe nummers. Onder andere De La Soul, The Toy Dolls, Iron Maiden, Run-D.M.C. en Twenty One Children staan op de lijst.

  • Fontaines DC- Boys in the Better Land

  • 100 Gecs - Hollywood Baby

  • De La Soul - Rock Co. Kane Flow

  • Fireworks - God Approved Insurance Plan

  • Kennyhoopla and Travis Barker - Hollywood Sucks//

  • JKA - Beach Blanket Bongout

  • Speed of Light - Kill the Vibe

  • Vince Staples - Norf Norf

  • Run-D.M.C. - My ADIDAS

  • Marcelo D2 -Vai Vendo

  • Twenty One Children - Looney Bin 

  • The Faction - Skate & Destroy

  • Memo PST - I Used to be a Pretty Boy

  • Plague Vendor - Black Sap Scriptures

  • The Toy Dolls - She Goes to Finos

  • Dwynell Roland and the POS - Duck Fat

  • Seven Hours After Violet - Alive

  • Iron Maiden - 2 Minutes to Midnight

  • Cold Cave - Siren Song

  • X-Ray Spex - Identity 

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 giet Tony Hawk's Pro Skater 3 en Tony Hawk's Pro Skater 4 in een modern jasje, met verbeterde graphics, de oorspronkelijke soundtrack, alle oude levels en nieuwe skateparken, waaronder Waterpark. Ook Create-A-Skater en Create-A-Park keren terug.

Overigens nam de oorspronkelijke versie van Tony Hawk's Pro Skater 4 de structuur van de campagne op de schop. Levels waren groter en de tijdslimiet van 2 minuten kwam te vervallen. In deze collectie zullen er echter nieuwe opdrachten in de levels van Tony Hawk's Pro Skater 4 te vinden zijn die wel bij de timer van 2 minuten passen.

Tony Hawk's Pro Skater 3+4 verschijnt op 11 juli voor Xbox Series X en S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam, Windows en Battle.net). Ook staat het spel vanaf de releasedatum op Xbox Game Pass.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!