Tweede Starfield-uitbreiding heet mogelijk 'Starborn'
Nieuws

Tweede Starfield-uitbreiding heet mogelijk 'Starborn'

Aankomend najaar komt eerst 'Shattered Space' uit

Na de geplande eerste uitbreiding voor Starfield komt er mogelijk nog een uitbreiding uit, ditmaal met de naam 'Starborn'.

Op social media delen fans een handelsmerk met die naam die op 12 juli is vastgelegd door ZeniMax Media Inc. De term Starborn speelt ook een grote rol in het hoofdspel, al kan de precieze uitleg als spoiler worden gezien.

Hoe dan ook is er vooralsnog maar één uitbreiding aangekondigd, Shattered Space, die ergens aankomend najaar moet verschijnen. De uitbreiding bevat nieuwe locaties, verhaalcontent en gear. Uit een vorige maand getoonde trailer blijkt dat de uitbreiding zich richt op House Va'ruun en The Great Serpent. Spelers reizen af naar werelden die om de cultachtige groep draaien - waaronder hoofdstad Dazra.

Starfield verscheen afgelopen september voor Xbox Series en pc. Het is de nieuwste openwereld-rpg van Bethesda, ook bekend van de The Elder Scrolls- en Fallout-series. In de game reizen spelers door het universum en doen ze verschillende planeten aan.

Lars Cornelis gaf een 9 aan de game: "'Skyrim in space' doet Starfield tekort, maar is tegelijkertijd de perfecte omschrijving van dit totaalpakket. Starfield is zo groot, divers en gedetailleerd dat het moeilijk is jezelf niet in deze wereld te verliezen. Niet alles is perfect, maar de minpunten worden volledig overvleugeld door de pluspunten. Kortom, een typische Bethesda-game. Maar dan in de ruimte."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Xbox Adaptive Joystick nu verkrijgbaar via Xbox Store
Nieuws

Xbox Adaptive Joystick nu verkrijgbaar via Xbox Store

Accessoire kost 29,99 euro

Nadat de accessoire vorig jaar al werd aangekondigd, is de Xbox Adaptive Joystick nu verkrijgbaar via de Xbox Store.

De accessoire kan hier voor 29,99 euro aangeschaft worden. Zover bekend is de accessoire op dit moment exclusief via de Xbox Store te koop.

De Xbox Adaptive Joystick heeft een vergelijkbare vorm als de 'nunchuck' voor de Wii, en is bedoeld voor spelers met beperkte mobiliteit. De controller kan bijvoorbeeld in één hand vastgehouden worden en heeft een grote analoge stick, vier actieknoppen en twee triggers. Deze knoppen kunnen allemaal naar smaak worden geprogrammeerd via de Xbox Accessories-app.

Daarbij kunnen analoge sticks van verschillende formaten via een 3D-printer gemaakt worden en op de accessoire geplaatst worden. De Xbox Adaptive Joystick kan gekoppeld worden aan Xbox Series- en Xbox One-consoles, Windows 11-pc's en de eerder uitgekomen Xbox Adaptive Controller.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Muziek uit Tetris en Dr. Mario aan Nintendo Music toegevoegd
Nieuws

Muziek uit Tetris en Dr. Mario aan Nintendo Music toegevoegd

App is beschikbaar voor Nintendo Switch Online-leden

Nintendo heeft muziek uit de Game Boy- en NES-versies van Tetris aan Nintendo Music toegevoegd. Ook de soundtrack van Dr. Mario valt nu te beluisteren.

De soundtracks van de GB- en NES-versies van Tetris bieden samen bijna dertig nummers, waaronder de meest bekende klassieke Tetris-melodie. Ook negen nummers uit de soundtrack van NES-game Dr. Mario zijn nu te beluisteren via de app.

Vorig jaar bracht Nintendo Nintendo Music uit. Met de gratis app die alleen beschikbaar is voor Nintendo Switch Online-leden kan men muziek uit diverse Nintendo-games beluisteren op iPhone- of Android-apparaten. De app is daarmee vergelijkbaar met andere muziekapps als Spotify en Apple Music, maar dus louter voor muziek uit Nintendo-spellen.

Mensen kunnen daarbij zoeken op games, personages en verschillende speellijsten. Er is muziek beschikbaar uit games van verschillende consoles. Denk aan spellen als Donkey Kong Country, Super Mario Odyssey, Animal Crossing: New Horizons, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom en Super Mario Bros.

Diverse nummers kunnen ook 'verlengd' worden tot wel zestig minuten. Bepaalde soundtracks kunnen verborgen worden om spoilers te voorkomen en daarbij worden er soundtracks aangeraden gebaseerd op de speelgeschiedenis op de Switch. Zoals gezegd is een abonnement op Nintendo Switch Online nodig om in te kunnen loggen op Nintendo Music en de app te gebruiken. Dit kost 19,99 euro per jaar.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!