The Witcher-remake komt pas na The Witcher 4 uit
Gamer.nl
Nieuws

The Witcher-remake komt pas na The Witcher 4 uit

De aangekondigde remake van de eerste The Witcher komt pas ergens na de compleet nieuwe The Witcher-game uit.

Dat heeft CD Projekt Red-CEO Adam Kiciński laten weten in een gesprek met investeerders dat volgde op het bekendmaken van de kwartaalcijfers van het bedrijf. "De remake komt uit na Polaris. De remake wordt voornamelijk gebaseerd op technologie die gebruikt wordt in Polaris, dus de ontwikkeling zal er parallel mee lopen. Zodra Polaris uit is, kunnen we de basistechnologie toepassen in de remake." Polaris is de codenaam voor de nieuwe The Witcher-game, dat het begin is van een nieuwe trilogie.

Naast de remake van The Witcher en de nieuwe The Witcher-trilogie, wordt er gewerkt aan nog een losstaande The Witcher-game met de codenaam Sirius. De game wordt ontwikkeld door Flame in the Flood-studio The Molasses Flood, dat inmiddels onderdeel is van CD Projekt Red. Het spel moet een breder publiek aanspreken en zowel single- als multiplayerelementen bevatten. Kiciński kon niet zeggen of Project Sirius voor of na de nieuwe The Witcher-game uitkomt.

Tijdens het bekendmaken van diens kwartaalcijfers bevestigde CD Projekt Red ook nogmaals dat de remake van The Witcher een open spelwereld zal bevatten. Dat is opvallend, omdat de oorspronkelijke The Witcher-game geen open spelwereld had.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda benadrukt nog altijd aan The Elder Scrolls 6 te werken
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda benadrukt nog altijd aan The Elder Scrolls 6 te werken

De game werd in 2018 officieel aangekondigd

Bethesda's Todd Howard heeft eens te meer benadrukt dat er nog altijd aan The Elder Scrolls 6 gewerkt wordt.

Toen The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered gisteren werd aangekondigd en uitgebracht, kwam Bethesda's Todd Howard aan het woord in de aankondigingsvideo. Er werd logischerwijs vooral gepraat over Oblivion, maar hij meldde ook het volgende: "Natuurlijk werken we hier aan het zesde hoofdstuk, maar wat zo tof is aan The Elder Scrolls is dat we kunnen terugblikken op alle hoofdstukken."

Daarmee bevestigt Howard dus het langverwachte zesde deel in de rpg-reeks nog altijd in ontwikkeling is. De game werd in 2018 aangekondigd middels een logo - sindsdien is er niets van het spel getoond. Zover bekend is de ontwikkeling pas echt op stoom gekomen nadat Starfield in 2023 uitkwam. Het is dan ook onwaarschijnlijk dat het spel in de nabije tijd uitkomt. Het vorige hoofddeel in de reeks, Skyrim, verscheen in 2011. Volgens geruchten speelt The Elder Scrolls 6 zich af in Hammerfell in High Rock.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Blizzard sluit Diablo 4 op Switch 2 niet uit
Gamer.nl
Nieuws

Blizzard sluit Diablo 4 op Switch 2 niet uit

De uitdaging zit hem vooral in een liveservicegame in combinatie met een handheld

Blizzard heeft niet uitgesloten dat Diablo 4 na verloop van tijd ook op Nintendo Switch 2 uitkomt.

In een interview met Gamertag Radio liet Diablo-hoofd Rod Fergusson weten dat een Switch 2-versie van de in 2023 uitgekomen game wellicht tot de mogelijkheden behoort. "Er zijn zeker kansen. Ik bedoel, Diablo 3 en Diablo 2 Resurrected zijn al uit op de Switch, en via backward compatibility worden die ook speelbaar op Switch 2."

Of Diablo 4 ook daadwerkelijk naar Switch 2 komt hangt niet zozeer af van de grafische capaciteiten van de console, maar vooral of een liveservicegame goed werkt op een systeem die in veel huishoudens ook als handheld functioneert en dus niet altijd toegang heeft tot een stabiele internetverbinding. "Het is fijn dat Switch 2 een game als Diablo 4 af kan spelen, dus we kijken er zeker naar. De uitdaging ligt niet zozeer bij de hardware, maar meer hoe we... weet je, liveservice was op de Switch in het verleden een beetje uitdagend."

Fergusson vervolgt: "Ik ben hoopvol dat wanneer de console aankomende juni uitkomt en we naar de toekomst kijken, dit steeds makkelijker wordt, zodat het logischer is om een liveservicegame op dat platform uit te brengen."

Eerder dit jaar claimde insider eXtas1s al dat Diablo 4 naar Switch 2 in ontwikkeling is, maar dit is op moment van schrijven nog niet officieel bevestigd. Diezelfde insider claimde overigens ook dat Bethesda's Starfield naar Switch 2 komt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!