Proefmaand Xbox Game Pass van 1 euro ingekort naar veertien dagen
Nieuws

Proefmaand Xbox Game Pass van 1 euro ingekort naar veertien dagen

Voorheen besloeg de proefversie een complete maand

De proefversie van Xbox Game Pass waarbij men maar 1 euro betaalt, beslaat nog maar veertien dagen.

Dat valt op de officiële website te lezen. Afgelopen juli keerde de deal waarbij men voor 1 euro een maand Xbox Game Pass Ultimate en Game Pass voor pc kon testen terug, nadat het begin dit jaar was verdwenen. Nu is deze maand dus ingekort naar veertien dagen. Microsoft heeft geen officiële aankondiging gedaan rondom de wijziging.

Onlangs is de prijs van Xbox Game Pass verhoogd. Nieuwe abonnees betalen nu 10,99 euro per maand in plaats van 9,99 euro, en 12,99 euro per maand voor Ultimate. Bestaande leden krijgen vanaf 13 augustus te maken met deze prijsstijging. Er is vooralsnog geen prijsstijging voor de pc-versie van Game Pass aangekondigd.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Sony komt deze maand met State of Play-presentatie
Nieuws

Gerucht: Sony komt deze maand met State of Play-presentatie

Naar verluidt komt de presentatie in de week van 10 februari

Naar verluidt bereid Sony momenteel een State of Play-presentatie voor die later deze maand wordt uitgezonden.

Dat claimt de betrouwbare insider ‘NatetheHate’ op social media. Volgens de insider vindt de presentatie plaats in de week van 10 februari. Hoewel een officiële aankondiging nog ontbreekt, ligt het voor de hand dat er deze maand nog een State of Play-uitzending wordt gehouden. Sony deed dat de voorgaande jaren namelijk steeds in januari of februari om games die in het eerste half jaar in het zonnetje te zetten.

View post on X

Vorig jaar zond Sony in januari een State of Play uit met deep dive-segmenten over Stellar Blade en Rise of the Ronin, maar ook trailers van Death Stranding 2: On the Beach en Silent Hill. Een jaar eerder maakten Resident Evil 4, Street Fighter 6 en Suicide Squad: Kill the Justice League deel uit van de uitzending. Games die dit jaar op de planning staan bij Sony zijn Ghost of Yotei en Death Stranding 2, waar het bedrijf als uitgever bij betrokken is.

Zoals gezegd heeft Sony op dit moment nog niets bekendgemaakt over een aankomende State of Play-presentatie.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Voormalige Call of Duty-makers werken aan Kickboxer-game
Nieuws

Voormalige Call of Duty-makers werken aan Kickboxer-game

Het is niet bekend of de gelijkenis van Jean-Claude Van Damme in de game zit

Force Multiplier Studios, een ontwikkelaar bestaande uit mensen die aan Call of Duty en Borderlands hebben gewerkt, werkt aan een game gebaseerd op de Kickboxer-filmfranchise.

Dat valt op IGN te lezen. De studio werkt samen met Dimitri Logothetis en Rob Kickman, het duo achter de twee meest recentelijk uitgekomen Kickboxer-films. De game bevindt zich nog maar in een vroeg stadium, maar moet "het rijke narratief van Kickboxer met kinetische martial arts-actie combineren". Daarbij kunnen spelers "iconische personages en locaties uit de franchise" verwachten. Veel meer details zijn er nog niet.

De eerste Kickboxer-film verscheen in 1989. Jean-Claude Van Damme speelde de hoofdrol. Er verschenen vier vervolgen. in de jaren negentig. In 2016 werd de franchise nieuw leven in geblazen met Kickboxer: Vengeance, waarin Van Damme naast Dave Bautista schitterde, gevolgd door Kickboxer: Retaliation in 2018. Aankomend voorjaar moet een nieuw deel, Kickboxer: Armageddon, worden opgenomen.

De ontwikkelaar gaf niet prijs of spelers de gelijkenis van Jean-Claude Van Damme in de game kunnen verwachten. "We zijn allemaal gigantische fans van de Kickboxer-films, en we hebben licenties voor vele personages en gelijkenissen uit het Kickboxer-universum. We zullen later in het jaar veel meer informatie delen."

Force Multiplier Studios is een relatief nieuwe ontwikkelaar opgericht door Jeremy Breslau, Brent Friedman en Charnjit Bansi, die onder andere aan franchises als Call of Duty, Borderlands, Tomb Raider en Halo hebben gewerkt. Eerder bracht de studio al de shooter Karnivus: Rooftop Rumble uit binnen Fortnite.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!