PlatinumGames ontwikkelt Ninja Gaiden 4, Ninja Gaiden 2 Black nu uit
Nieuws

PlatinumGames ontwikkelt Ninja Gaiden 4, Ninja Gaiden 2 Black nu uit

Het vierde hoofddeel verschijnt aankomend najaar op Xbox, PS5 en pc

Team Ninja en PlatinumGames hebben gisteren tijdens de Xbox Developer Direct Ninja Gaiden 4 aangekondigd. Daarnaast werd ook Ninja Gaiden 2 Black onthuld en staat de game meteen op Xbox Game Pass.

Ninja Gaiden 4 is het eerste nieuwe hoofddeel in de reeks sinds 2012, toen Ninja Gaiden 3 uitkwam. Het vervolg wordt ontwikkeld door Team Ninja en PlatinumGames en draait om een nieuw hoofdpersonage, Yakumo, al zal ook Ryu Hayabusa terugkeren en een belangrijke rol spelen.

PlatinumGames laat weten dat ze de actievolle kern van de Ninja Gaiden-reeks combineren met hun eigen snelle, dynamische actie. Spelers verkennen een unieke versie van Tokio, waar de Dark Dragon is teruggekeerd en er voor heeft gezorgd dat er chaos in de stad is uitgebroken. Ninja Gaiden 4 verschijnt aankomend najaar op Xbox Series-consoles, pc, PlayStation 5 en Xbox Game Pass. Meer info is op Xbox Wire te vinden.

Als verrassing werd ook Ninja Gaiden 2 Black aangekondigd, de definitieve versie van de klassieke actiegame die meteen beschikbaar is op Xbox Series-consoles en Game Pass. De game draait op Unreal Engine 5.

Overigens werd eind vorig jaar al Ninja Gaiden Ragebound aangekondigd, een sidescroller die door Blasphemous-studio The Game Kitchen in samenwerking met Koei Tecmo en Team Ninja wordt gemaakt. Die game verschijnt in de loop van deze zomer voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Nintendo Switch en pc (Steam).

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden
Nieuws

Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden

De ontwikkeling van de game is tweemaal herstart

De eerder deze week uitgekomen singleplayer-rpg Avowed had bijna een focus op multiplayergameplay gehad.

Dat laat regisseur Carrie Patel weten aan Bloomberg. De game werd in eerste instantie een "multiplayer-Skyrim" genoemd, maar in 2021 ging de ontwikkeling volledig op de schop. Voor die tijd werd het spel als een multiplayergame ontwikkeld. Sterker nog: de ontwikkeling van de game is in totaal twee keer volledig herstart.

Patel onthult ook dat er bij Obsidian behoefte is aan eventuele vervolgen op of dlc voor Avowed. "Nu we deze geweldige spelwereld hebben gebouwd, en het ontwikkelteam ook hebben laten wennen aan deze content en gameplay in deze wereld, zou ik er graag meer van zien."

Avowed is nu verkrijgbaar voor Xbox Series X en S en pc en staat ook op Xbox Game Pass. Ron Vorstermans beloonde het spel met een 9 in zijn review: "Het schrijfwerk is fenomenaal, het vechten vloeit als een actiegame, de spelwereld is iedere vierkante centimeter waard en zelfs de kleinste verhaaltjes zijn memorabel. Avowed is misschien geen grensverleggende, dynamische rpg, maar weet precies waar het goed in is, en zet daar met volle overtuiging op in. Het resultaat is de beste Microsoft-rpg van de afgelopen jaren."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Netflix betrokken bij Sifu-verfilming
Nieuws

Netflix betrokken bij Sifu-verfilming

De scriptschrijver van de The Maze Runner-films zou het script voor de film verzorgen

Netflix is betrokken bij de verfilming van Sloclaps kungfugame Sifu.

In 2022 werd al aangekondigd dat er een film werd gemaakt gebaseerd op Sifu door Story Kitchen, het bedrijf dat ook achter de Sonic the Hedgehog-films en de aankomende Streets of Rage- en Tomb Raider-verfilmingen zit.

Deadline heeft deze week gemeld dat Netflix nu ook betrokken is bij het project en dat TS Nowlin - bekend van de The Maze Runner-films - het script schrijft. Volgens geruchten zal John Wick-regisseur Chad Stahelski met zijn bedrijf 87Eleven Entertainment als producent functioneren.

Eerder gingen er geruchten dat Derek Kolstad, de schrijver van de John Wick-scripts, het script voor Sifu zou schrijven, maar dat lijkt nu dus niet meer het geval te zijn - tenzij hij samenwerkt met TS Nowlin.

De film moet min of meer hetzelfde plot als de game aanhouden, waarbij de hoofdrolspeler elke keer dat ze verslagen worden een stuk ouder wordt. De film wordt beschreven als "John Wick ontmoet M. Night Shyamalan's film Old".

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!