Internetverbinding vereist voor Suicide Squad: Kill the Justice League
Gamer.nl
Nieuws

Internetverbinding vereist voor Suicide Squad: Kill the Justice League

Spelers van Suicide Squad: Kill the Justice League zijn vereist om altijd online te zijn, zelfs wanneer men in singleplayer speelt.

Dat blijkt uit een gisteren gepubliceerde FAQ van de game. "Ja, een internetconnectie is vereist om Suicide Squad: Kill the Justice League alleen of via online co-op te spelen." De reden daarvoor is waarschijnlijk zodat spelers op elk moment andere spelers kunnen uitnodigen in de game.

Tijdens de State of Play-uitzending gisteravond werd er gameplay van het spel getoond. In de gameplay is te zien hoe de Justice League - bestaande uit Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark en Deadshot - het opneemt tegen The Flash. De game kan zowel alleen of tot en met vier spelers doorlopen worden.

De game krijgt ook een battle pass, al bevat die volgens ontwikkelaar Rocksteady alleen cosmetische items. Na de release moeten er nieuwe personages en missies aan het spel worden toegevoegd.

Suicide Squad: Kill the Justice League komt op 26 mei uit voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!