Hier kijk je naar de Xbox Games Showcase en Call of Duty Direct
Nieuws

Hier kijk je naar de Xbox Games Showcase en Call of Duty Direct

De Gamezomer is nog steeds in volle gang

Vanavond zendt Xbox om 19:00 uur een presentatie uit vol met nieuwe games die we in de aankomende tijd van het bedrijf en third-party ontwikkelaars kunnen verwachten. De Xbox Games Showcase wordt opgevolgd door een Call of Duty Direct waarin het aankomende Black Ops 6 wordt getoond.

De Xbox Games Showcase begint om 19:00 uur en wordt meteen gevolgd door een Call of Duty Direct. Om 22:00 uur zijn de twee presentaties ongeveer afgelopen en gedurende de show lees je hier op Gamer.nl natuurlijk al het grootste nieuws zo snel mogelijk.

Watch on YouTube

De precieze inhoud van de Xbox Games Showcase is nog niet bekend, maar we hebben wel al een aantal voorspellingen gedaan. Zo kunnen we zeker verwachten dat Indiana Jones and the Great Circle voorbij komt, staat ook Avowed nog voor dit najaar op de planning en horen we nu al geruime tijd geluiden over een mogelijke Gears of War 6. Ook dook er recent een gerucht op over Doom: The Dark Ages, wat een vervolg op Doom Eternal zou zijn die tijdens deze presentatie wordt onthuld. 

Bij onze zustersite Power Unlimited wordt de Gamezomer ook uitvoerig gevierd. Voordat we vanavond de presentatie bekijken wordt er nog een quiz gedaan en nemen twee teams het tegen elkaar op in een geocache-uitdaging. In dit overzicht zie je ook de rest van de planning voor deze gamezomer.

Embed not supported

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Disco Elysium-studio onthult nieuwe game Project C4
Nieuws

Disco Elysium-studio onthult nieuwe game Project C4

Eerste teaser trailer te zien

ZA/UM Studio, de ontwikkelaar van Disco Elysium, heeft zijn nieuwe game aangekondigd: Project C4.

Het gaat volgens de studio om een "nieuwe, geestverruimende spionage-rpg dat introspectie, diepe door personages aangedreven dialogen en gevechten met hoge inzet mengt, aangestuurd met worpen van dobbelstelen".

Spelers krijgen als zogeheten Operant, die in dienst is van een "twijfelachtige wereldmacht", een "wanhopige opdracht" die hen het leven kan kosten, "of erger - ze kan blootstellen aan wat ze echt zijn".

Spelers kunnen in-game psychiatrische drugs innemen om de hersenen van het hoofdpersonage te veranderen en zo "het gewelddadige canvas van het echte leven te overleven". De gedachten van het hoofdpersonage kunnen dan ook gewist en aangepast worden. Hieronder is een eerste teaser trailer te zien, maar verdere details zijn schaars. Zo is niet bekend wanneer en op welke systemen de game uitkomt.

ZA/UM heeft dan wel het geprezen Disco Elysium ontwikkeld en de rechten op de game in handen, maar veel sleutelfiguren binnen de ontwikkeling zijn inmiddels vertrokken en hebben eigen studio's opgericht naar aanleiding van claims over giftig werkgedrag en ontslagrondes. Zo zijn studio's als Dark Math Games, Summer Eternal en Longdue ontstaan.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailer van Devil May Cry-animatieserie te zien
Nieuws

Nieuwe trailer van Devil May Cry-animatieserie te zien

De serie staat vanaf 3 april op Netflix

Er is een nieuwe trailer van de aankomende animatieserie gebaseerd op Devil May Cry gepubliceerd.

De trailer toont een hoop actie terwijl op de achtergrond het Papa Roach-nummer 'Last Resort' te horen is. De vorige trailer van de animatieserie had ook al een nu-metal-klassieker als soundtrack, namelijk 'Rollin' van Limp Bizkit.

De Devil May Cry-serie wordt ontwikkeld door de producent van de geanimeerde Castlevania-reeks, Adi Shankar, en is vanaf 3 april op Netflix te zien. Naar het schijnt is het verhaal losjes gebaseerd op het verhaal uit Devil May Cry 3: Dante's Awakening, maar de trailer lijkt elementen uit diverse games te gebruiken.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!