Call of Duty: Black Ops 6-multiplayer en Zombies tijdelijk gratis speelbaar
Nieuws

Call of Duty: Black Ops 6-multiplayer en Zombies tijdelijk gratis speelbaar

Een selectie van maps en modi is tot maandag gratis uit te proberen

Mensen die Call of Duty: Black Ops 6 niet hebben gekocht kunnen van nu tot maandag de multiplayer en Zombies-modus van de game gratis uitproberen.

Alle PlayStation-, Xbox- en pc-gamers kunnen nu een selectie aan gratis content uit bovengenoemde modi proberen. Het gaat om minstens tien multiplayermaps, waaronder Nuketown en Stakeout, maar ook de vorige week toegevoegde maps Dealership en Bounty.

Ook zijn er zeven multiplayermodi speelbaar, waaronder het nieuwe Overdrive, alsmede Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Kill Order en Gunfight. Er zijn daarnaast ook speellijsten waarin men continu Nuketown en Stakeout kan spelen.

Tot slot is de Zombies-modus gratis uit te proberen. Men kan aan de slag met de eerste Zombies-map, Liberty Falls, alsmede de pas toegevoegde map The Tomb.

Ron Vorstermans gaf een 8 aan het dit najaar uitgekomen Call of Duty: Black Ops 6 in de Gamer.nl-review: "Zombies is dit jaar geweldig als vanouds. De singleplayer is heel vermakelijk, al zijn sommige missies richting het einde een beetje saai. De multiplayer is polariserend. Bekende problemen (spawns, kogelregistratie) zijn niet aangepakt. Hoewel de nieuwe manier van bewegen hele spectaculaire acties mogelijk maakt, zorgt het hoge tempo ook voor een hoge instapdrempel. Black Ops 6 is als totaalpakket een goede Call of Duty, maar gaat geen afgehaakte spelers overtuigen. Daarvoor is Black Ops 6 te veilig - zelfs voor een Call of Duty."

Black Ops 6 kan gespeeld worden op Xbox Series-consoles, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 en pc. Ook staat het spel op Game Pass. Het tweede seizoen is eind januari van start gegaan.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Winteruitverkoop op Epic Games Store van start
Nieuws

Winteruitverkoop op Epic Games Store van start

Met kortingen op zo'n vierduizend games

De winteruitverkoop op de Epic Games Store is begonnen, waardoor er allerlei pc-games met korting aangeschaft kunnen worden.

Er zijn meer dan vierduizend games en gerelateerde producten met korting te koop via de Epic Games Store. De kortingsactie loopt tot 24 februari om 17:00 uur Nederlandse tijd.

Zo kan EA Sports FC 25 voor 27,99 euro worden aangeschaft, kost Dragon Age: The Veilguard tijdelijk 35,99 euro en betalen mensen 19,99 euro voor Assassin's Creed Mirage. Ook games als Red Dead Redemption 2, Hogwarts Legacy, Alan Wake 2, Star Wars Outlaws, Dead by Daylight, Manor Lords, Frostpunk 2, Mortal Kombat 1 en de Dead Space-remake vallen onder de kortingsactie.

Daarnaast kunnen mensen nu gratis de duikadventure Beyond Blue en Sega's strategiegame Humankind claimen. Dat kan tot 13 februari 17:00 uur. De week erna kunnen gratis F1 Manager 24 en de Apex Legends: Loba Free Unlock Bundle geclaimd worden.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Maradona keert deze week terug naar EA Sports FC 25
Nieuws

Maradona keert deze week terug naar EA Sports FC 25

Wijlen voetballer werd in 2022 uit de Fifa-reeks gehaald

De legendarische Argentijnse voetballer Diego Maradona komt vanaf aanstaande vrijdag beschikbaar in EA Sports FC 25.

Na een juridisch geschil werd de gelijkenis van wijlen Maradona in 2022 uit de Fifa-games - de voorlopers van EA Sports FC - gehaald. EA heeft nu echter bevestigd dat de voetballer deze week toegevoegd zal worden aan de nieuwste game in de reeks.

Het is op moment van schrijven niet duidelijk op welke wijze Maradona beschikbaar zal worden gesteld in EA Sports FC 25, maar het ligt in de lijn der verwachting dat hij via de Ultimate Team-modus beschikbaar komt als een ontgrendelbare speler.

In maart 2022 bleek dat Maradona uit Fifa gehaald moest worden. "Vanwege een juridische zaak met een derde partij verschijnt Diego Maradona niet in Fifa Ultimate Team Packs, Ultimate Draft en de Soccer Aid World XI-team", zo schreef EA toen. "Diego Maradona Icon Items zijn niet meer beschikbaar in Packs, SBCs en FUT Draft. We delen in de teleurstelling van fans en hopen een van de grootste iconen van voetbal in de toekomst terug te brengen in de game."

Het probleem leek te zijn ontstaan door onenigheid over wie de eigenaar is van wijlen Maradona's gelijkenis. Een Argentijnse rechter besloot in 2021 dat EA mogelijk een deal heeft gesloten met een partij die daar niet over ging en dat Maradona uit Fifa gehaald moest worden. EA zou dit namelijk hebben afgesproken met de voormalige manager van Maradona, Stefano Ceci. Die zou volgens de rechter echter niet over deze zaak gaan.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!