Respawn onthult nieuwe details over Apex Legends seizoen 13
Gamer.nl
Nieuws

Respawn onthult nieuwe details over Apex Legends seizoen 13

Het dertiende seizoen van Apex Legends brengt een nieuwe locatie naar de map Storm Point, voegt nieuwe mogelijkheden toe om spullen te vinden en brengt de populaire modus Control terug.

Dat maakte de ontwikkelaar bekend tijdens een developer panel over het nieuwe seizoen. Het dertiende seizoen heet Saviors en de meest in het oog springende verandering is de nieuwe locatie op de map Storm Point, genaamd Downed Beast. In het noorden van de tropische map is een enorm monster aangespoeld. Daaromheen ligt High Tier Loot en spelers kunnen het monsters zelfs van binnen bekijken. Naast de nieuwe locaties worden er ook nieuwe Prowler- en spinnennesten toegevoegd. Respawn benadrukt dat PvE belangrijk is voor Storm Point en wil daar meer op inzetten.

©GMRimport

Er wordt ook een nieuwe manier om spullen te vergaren toegevoegd: IMC Armories. Dat zijn kleine bunkers die over heel Storm Point verspreid liggen. Waarna een team de bunker betreedt, sluiten de deuren en moet het zoveel mogelijk golven vijanden verslaan. Hoe meer golven het team neerhaalt, hoe beter de beloning wordt. De minigame duurt maximaal zestig seconden. Dit soort minigames is niet nieuw voor Apex Legends, maar het is wel de eerste keer dat het in een afgesloten omgeving plaatsvindt, zonder gevaar van andere spelers.

©GMRimport

Het razend populaire Control keert terug in de tweede helft van het seizoen. Die modus werd in het twaalfde seizoen voor het eerst geïntroduceerd en laat spelers strijden voor drie verschillende zones in de map, vergelijkbaar met Domination uit de Call of Duty-games. Respawn voegt in de vernieuwde versie een optie toe om mee te doen aan potjes die al begonnen zijn. Voorheen was deze mogelijkheid er niet en daardoor waren teamgenoten die het potje voortijdig verlieten een doorn in het oog van veel spelers.

Respawn onthulde ook enkele details over de mobiele versie van Apex Legends. Dat wordt een op zichzelf staande game met exclusieve content. Spelers worden in potjes losgelaten op klassieke versies van World’s Edge en King’s Canyon. De game krijgt exclusieve maps, personages, evenementen en modi. Apex Legends Mobile komt in mei naar Android en iOS.

Het dertiende seizoen krijgt ook nog een nieuw personage: Newcastle. Daarnaast wordt het rankedsysteem op de schop genomen. Meer informatie daarover volgt binnenkort. Apex Legends: Saviors komt uit op 10 mei.

Bekijk hieronder enkele screenshots van het nieuwe seizoen.

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!