Ranked Play-bèta Call of Duty: Vanguard nu live
Nieuws

Ranked Play-bèta Call of Duty: Vanguard nu live

De Ranked Play-modus voor Call of Duty: Vanguard is nu beschikbaar als bèta.

De competitieve modus werd uitgesteld wegens een bug, maar is nu beschikbaar. Ranked Play maakt het mogelijk om volgens de officiële regels van de Call of Duty League te spelen en deelt spelers na vijf testwedstrijden in bij een van de zeven rangen.

Ook biedt het competitieve modi met vier spelers per team aan en krijgt elke speler een zichtbare Skill Rating. Later wordt onder andere een leaderboard met de 250 beste spelers van de wereld toegevoegd.

 Ranked Play is onderdeel van seizoen 2 van Call of Duty Vanguard en Warzone. De multiplayer van Vanguard is onder andere uitgebreid met twee multiplayermaps en de modus Arms Race. Daarnaast is de Caldera-map van Warzone uitgebreid met de Chemical Factory en Research Labs.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Apex Legends moet na nieuwe Battlefield-release flink op de schop gaan
Nieuws

Apex Legends moet na nieuwe Battlefield-release flink op de schop gaan

Uiteindelijk moet er zelfs iets komen dat EA 'Apex 2.0' noemt

Electronic Arts en Respawn Entertainment zijn van plan om de gameplay van Apex Legends ergens na de release van de nieuwe Battlefield flink aan te passen.

Dat liet EA's CEO Andrew Wilson weten in gesprek met investeerders na het bekendmaken van de kwartaalcijfers van de uitgever. Wilson gaf ook al aan dat de nieuwe Battlefield ergens voor april 2026 uitkomt en de grote update die Apex Legends aanpast moet volgens hem dus ergens daarna volgen.

Wilson laat weten dat "het zakelijke traject van de franchise (Apex Legends) al enige tijd niet de kant op gaat die we zouden willen. Ik geloof dat we op een gegeven moment een betekenisvollere update voor Apex Legends uit moeten brengen om het spel een zo breed mogelijke game-ervaring te maken. Het team werkt daar hard aan."

De CEO blikte zelfs verder vooruit en ziet na de update volgend jaar nog grotere veranderingen voor de game aan de horizon. "We verwachten dat Apex Legends een van de franchises is die (jaren blijft groeien), en dat we uiteindelijk een nog grotere, betekenisvollere update nodig hebben, een Apex 2.0 bijvoorbeeld. Dit wordt niet de uiteindelijke versie van Apex. Het team is enorm toegewijd."

Afgelopen najaar gaf Wilson al aan dat het liever het huidige Apex Legends blijft verbeteren dan een vervolg uitbrengt. Daar lijkt de topman nu nog altijd achter te staan, tenzij hij met 'Apex 2.0' een vervolg bedoelt natuurlijk - maar gezien zijn woorden lijkt hij het eerder te hebben over het blijven verbeteren en aanpassen van de huidige Apex Legends-ervaring.

Die 'brede game-ervaring' is een belangrijk element van EA's strategie, zo liet Wilson doorschemeren. "Om meer dan alleen de huidige fanatieke spelers te bereiken, moeten games een directe connectie hebben met de eisen van spelers die zoeken naar gedeelde werelden en diepere betrokkenheid naast verhalen van hoge kwaliteit." Hij haalt daarbij direct de tegenvallende resultaten van Dragon Age: The Veilguard aan. De vorig najaar uitgekomen game was wat Wilson betreft niet succesvol genoeg omdat het "niet resoneerde bij een zo breed mogelijk publiek binnen deze enorm competitieve markt."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo Switch 2 Direct wordt op 2 april om 15:00 uur uitgezonden
Nieuws

Nintendo Switch 2 Direct wordt op 2 april om 15:00 uur uitgezonden

Nintendo heeft een precieze uitzendtijd naar buiten gecommuniceerd

De Nintendo Direct die helemaal in het teken staat van de Nintendo Switch 2 wordt op woensdag 2 april om 15:00 uur Nederlandse tijd uitgezonden.

Het was al bekend dat er op 2 april een Direct-uitzending kwam gericht op de Switch 2, maar vanmiddag heeft Nintendo via social media de precieze uitzendtijd naar buiten gecommuniceerd. Het bedrijf linkt daarbij naar deze specifieke website, al wordt verwacht dat de Direct ook via YouTube te bekijken is.

Nintendo deed de Nintendo Switch 2 begin dit jaar uit de doeken. Het apparaat is groter dan de eerste Switch, maar de hybride functionaliteiten blijven intact. Ook kunnen bijna alle fysieke en digitale Switch-games op de Switch 2 afgespeeld worden.

Toen de Switch 2 begin dit jaar werd onthuld, werd alleen een nieuwe Mario Kart getoond. Verwacht wordt dat het bedrijf tijdens de aankomende Direct-uitzending op 2 april meer games onthult. Mogelijk worden ook de prijs en releasedatum uit de doeken gedaan.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!