Nieuwe Quake-game vlak voor QuakeCon vermeld door ESRB
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Quake-game vlak voor QuakeCon vermeld door ESRB

Vanavond wordt mogelijk een nieuwe Quake-game aangekondigd.

De website van de Entertainment Software Rating Board, de Amerikaanse instelling die games van een leeftijdsclassificatie voorziet, maakt namelijk melding van de game. Het spel wordt simpelweg 'Quake' genoemd en zou naar PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Nintendo Switch en pc komen.

De beschrijving bij het spel is vrij generiek en kan op elke willekeurige Quake-game slaan. Vorige week lekte op de officiële planning van QuakeCon al uit dat "Quake terug is". Daarbij werd gemeld dat Machine Games "nieuw leven" in de franchise blaast. Of het om een compleet nieuwe game of een nieuwe versie van een eerdere Quake gaat, is niet bekend.

Vandaag lekte ook al uit dat de Doom Slayers Collection naar Nintendo Switch komt. Vanavond om 20:00 uur begint de virtuele editie van QuakeCon. Het is waarschijnlijk dat daar de Quake-titel wordt getoond.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Early access-versie Runescape: Dragonwilds nu beschikbaar
Gamer.nl
Nieuws

Early access-versie Runescape: Dragonwilds nu beschikbaar

De early access-versie van survivalgame Runescape: Dragonwilds kan nu aangeschaft worden.

Het spel staat te koop op Steam voor 29,99 euro. Het gaat om een nieuwe game gesitueerd in het Runescape-universum die gericht is op overleven op het continent Ashenfall. Spelers kunnen de skills uit Runescape gebruiken en levelen om goed te worden in bijvoorbeeld bouwen en toverdrankjes brouwen.

Spelers kunnen in de game een met de hand ontwikkeld landschap verkennen waarin allerlei eeuwenoude geheimen en zowel oude als nieuwe vijanden op de loer liggen. Het spel, dat op Unreal Engine 5 draait, kan daarbij door maximaal vier spelers in co-op gespeeld worden.

Volgend jaar moet de uiteindelijke versie van de game uitkomen, ook op consoles. Bekijk hieronder een nieuwe trailer.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Star Wars Outlaws komt op 4 september naar Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Star Wars Outlaws komt op 4 september naar Switch 2

De openwereld Star Wars-game verschijnt op Nintendo's nieuwe console

Ubisoft heeft de releasedatum van de Nintendo Switch 2-versie van Star Wars Outlaws aangekondigd: de game verschijnt op 4 september.

Dat werd in een persbericht onthuld waarin ook de releasedatum van de tweede uitbreiding voor de game werd aangekondigd. De Switch 2-versie werd al tijdens de onlangs uitgezonden Switch 2 Direct aangekondigd, maar nu is er dus een specifieke releasedatum bekend.

Star Wars Outlaws verscheen afgelopen zomer al voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc, en draait om Kay Vess, een relatieve nieuweling in de onderwereld die al van kleins af aan voor haarzelf en de schattige Merqaal Nix zorgt. De game speelt zich af tussen Episode 5 en Episode 6 van de Star Wars-films, wat betekent dat de burgeroorlog tussen de Empire en de Rebellion in volle gang is.

Dunke van Boekel gaf een 8 aan Star Wars Outlaws in de Gamer.nl-recensie: "Star Wars Outlaws toornt niet aan de formule van een gemiddelde openwereldgame. Toch voert Massive Entertainment genoeg veranderingen door die leiden tot een verfrissende ervaring."

Zoals gezegd werd ook de releasedatum van de tweede dlc voor Outlaws onthuld. A Pirate's Fortune verschijnt op 15 mei. Lees er hier meer over.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!