Multiversus heeft nu een spectatormodus
Gamer.nl
Nieuws

Multiversus heeft nu een spectatormodus

Er is een update uitgebracht voor het vechtspel Multiversus waarmee een spectatormodus is toegevoegd.

Fans vroegen al geruime tijd om een spectatormodus. Dit geeft mensen niet alleen de kans om tactieken van andere spelers te observeren, maar maakt het ook makkelijker om publieke toernooien in de game te houden.

Mensen kunnen custom wedstrijden nu samen met drie andere vrienden bekijken. Men heeft zelfs de optie om de computer alle personages te laten besturen en vervolgens te kijken wie er wint.

Een paar maanden geleden gaf regisseur Tony Huynh al aan dat er aan een spectatormodus werd gewerkt. Er werd toen gezegd dat de optie binnenkort beschikbaar zou komen. Verder heeft de patch allerlei bugs weggewerkt en de balans van diverse personages aangepast. In onderstaande tweet zijn alle wijzigingen te bekijken.

Het tweede seizoen van Multiversus is afgelopen november begonnen. Er zijn vier ontgrendelbare skins in de battle pass, waarbij de Baker Street-versie van Tom en Jerry gratis is bij het behalen van Tier 50. De andere skins kunnen alleen met een Premium-versie van de Battle Pass worden ontgrendeld: Astronaut Velma op Tier 1, Tea Time Reindog op Tier 42 en Maestro Bugs Bunny op Tier 50. Marvin the Martian is daarnaast aan de game toegevoegd als speelbaar personage.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Switch 2-gebruikersinterface lijkt er op die van de Switch
Gamer.nl
Nieuws

Switch 2-gebruikersinterface lijkt er op die van de Switch

Wel is een knopje voor GameChat toegevoegd

Nintendo heeft een screenshot gedeeld van de gebruikersinterface van de Switch 2. Die lijkt erg op de interface van de huidige Switch.

De foto van de interface is te vinden op Nintendo's website - hieronder is een screenshot ervan te vinden. Er is geen foto met een hogere resolutie beschikbaar op dit moment.

De interface lijkt haast een exacte kopie van de Switch-interface. Wel zijn de 'tiles' waarop games en andere apps worden afgebeeld iets ronder in de hoeken - mogelijk een referentie naar het rondere design van de Switch 2 zelf - en zit er een icoontje voor GameChat in de interface verwerkt.

Eerder deze week werd aangekondigd dat de Nintendo Switch 2 op 5 juni verschijnt. De console gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een bundel met een digitale code voor Mario Kart World die 509,99 euro kost. Reserveringen kunnen vanaf 8 april gemaakt worden bij winkels en Nintendo's eigen webshop, al hebben winkels als Bol en Nedgame hun reserveringen al uitgezet. Bekijk hier een overzicht van alle plekken om de Switch 2 te reserveren.

Met de dock kunnen games op Switch 2 in maximaal 4K en HDR afgespeeld worden op televisies die dat ondersteunen. Het scherm van de Switch 2 zelf geeft games in 1080p en HDR weer, in maximaal 120 fps, en heeft twee keer zoveel pixels als de eerste Switch. Ook is er ondersteuning voor DLSS, de upscaletechnologie van Nvidia.

De Joy-Con-controllers worden ditmaal via magneten verbonden met de console. Er komt tevens een nieuwe Pro Controller die los gekocht kan worden, met nieuwe knoppen aan de achterkant en een ingang voor koptelefoons. Met GameChat kunnen mensen tijdens het gamen met elkaar praten. Er kan ook een camera gekocht worden zodat mensen elkaar kunnen zien bij gebruik van GameChat. De Switch 2 kan ook de meeste games die op de Switch zijn verschenen afspelen.

Lees hier onze bevindingen na een hands-on-sessie met de Nintendo Switch 2 en lees hier over onze speelsessie met Mario Kart World. Daarnaast kan hier een preview van Donkey Kong Bananza gelezen wordenHier analyseren we de gisteren uitgezonden Direct-uitzending.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Inzoi is meer dan een miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Inzoi is meer dan een miljoen keer verkocht

De game kwam vorige week uit via Steam Early Access

De early access-versie van Inzoi is op Steam meer dan een miljoen keer verkocht.

Dat liet de ontwikkelaar weten via social media. "Dat is allemaal dankzij jullie. Het verkoopaantal voelt nog steeds onwerkelijk voor ons - een mijlpaal die we niet zonder jullie hadden kunnen bereiken."

Inzoi kwam afgelopen week uit via Steam Early Access. In de game creëren spelers hun eigen 'Zois' en ervaart men daarna een virtueel leven, vergelijkbaar met De Sims. Volgens de ontwikkelaar is de boodschap van de game dat "het leven zelf een echt cadeau is, en dat elke reis zijn eigen betekenis heeft". De game viel al snel op door de realistische graphics en een vorig jaar uitgekomen demo waarmee spelers alvast personages konden creëren.

De release van de game verliep overigens niet helemaal vlekkeloos - het was mogelijk om kinderen in de game te lanceren door ze met een auto aan te rijden. Dat heeft de ontwikkelaar er inmiddels uitgehaald middels een patch.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!