Eerste artwork van Splinter Cell-remake getoond
Gamer.nl
Nieuws

Eerste artwork van Splinter Cell-remake getoond

Ubisoft heeft de eerste artwork van de aankomende Splinter Cell-remake getoond in een uitgebreide video over de franchise.

De twintig minuten durende video behandelt twintig jaar aan geschiedenis rondom de franchise. Daarbij worden vier ontwikkelaars die aan de aankomende remake van de eerste Splinter Cell werken aan het woord gelaten, waarbij ze praten over diverse aspecten van de game.

Gedurende de video wordt ook artwork van de game getoond, dat hieronder samen met de video te zien is. Zo is te zien hoe Sam Fisher boven een soort lobby hurkt en wordt een sfeervol, regenachtig gebouw getoond. Het artwork straalt in ieder geval de sfeer van de klassieke Splinter Cell-reeks uit.

De complete video behandelt ook eerdere Splinter Cell-games - bijvoorbeeld hoe Pandora Tomorrow mede aan de wieg van het succes van Xbox Live stond - maar er wordt zo nu en dan ook gepraat over de remake. Zo zou Ubisofts Snowdrop Engine erg helpen om de game naar de moderne tijd te trekken. Daarbij benadrukken de ontwikkelaars dat het geen "simpele remake" wordt, maar dat het spel helemaal opnieuw wordt gemaakt. Daarbij moet de remake "als een goede fundering dienen voor de toekomst van de franchise".

Ubisoft kondigde afgelopen december aan dat het aan een remake van de in 2002 uitgekomen stealthgame Splinter Cell werkt. De Splinter Cell-reeks draait om een black ops-agent genaamd Sam Fisher. Hij moet terroristen en andere schurken tegen zien te houden in de Splinter Cell-games. De laatste game in de reeks, Splinter Cell: Blacklist, kwam in 2013 uit. Een releasedatum voor de remake is er nog niet, maar de ontwikkelaars in de video benadrukken dat het spel nog maar vroeg in productie is. "We willen niets overhaasten, maar er zeker van zijn dat we alles op de juiste manier doen en een ongelooflijke ervaring leveren."

De eerste Splinter Cell kan nu gratis op pc geclaimd worden via de Ubisoft Store.

Watch on YouTube

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!