Capcom Arcade 2nd Stadium aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Capcom Arcade 2nd Stadium aangekondigd

Capcom Arcade 2nd Stadium, een vervolg op Capcom Arcade Stadium, is gisteren aangekondigd.

De collectie bestaat uit 32 klassieke games. Hetzelfde model als bij de eerste game wordt aangehouden: mensen kunnen een gratis 'basis' downloaden met één spel, waarbij de 31 andere games los gekocht kunnen worden.

Om welke games het precies gaat is nog niet aangekondigd, maar wel duidelijk is dat SonSon onderdeel van de collectie uitmaakt. Daarnaast ontvangen mensen die het eerder aangekondigde Capcom Fighting Collection reserveren kosteloos Three Wonders voor Capcom Arcade 2nd Stadium. Dat is een collectie uit 1991 met de spellen Midnight Wanderers: Quest for the Chariot, Chariot: Adventure through the Sky en Don't Pull.

Capcom Arcade 2nd Stadium komt ergens in juni uit op PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch en pc.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
HBO's The Last of Us krijgt officieel een derde seizoen
Gamer.nl
Nieuws

HBO's The Last of Us krijgt officieel een derde seizoen

Het tweede seizoen begint aanstaande maandag

Er komt officieel een derde seizoen van HBO-televisieserie The Last of Us.

Dat werd via social media bevestigd. Het derde seizoen van de serie is nu bevestigd voordat het tweede seizoen van start gaat. Wanneer de productie van het derde seizoen begint is nog niet bekend - laat staan wanneer deze wordt uitgezonden.

Het was al bekend dat de showrunners van de serie meer seizoenen nodig hadden. Het tweede seizoen verfilmt namelijk maar een gedeelte van het in 2020 verschenen spel The Last of Us: Part 2, dat zich vier jaar na de eerste game afspeelt. In de serie zit er echter vijf jaar tussen het eerste en tweede seizoen. Het is niet bekend of een derde seizoen volstaat om het complete verhaal te vertellen.

Het tweede seizoen, dat overwegend positief wordt gerecenseerd, bestaat in ieder geval uit zeven afleveringen. De eerste aflevering verschijnt in de nacht van aankomende zondag op maandag op HBO Max.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Free-to-play Sonic Rumble komt op 8 mei uit
Gamer.nl
Nieuws

Free-to-play Sonic Rumble komt op 8 mei uit

Voor Steam, iOS en Android

Vanaf 8 mei is het free-to-play-spel Sonic Rumble speelbaar.

De vorig jaar onthulde game werd eerder al uitgesteld naar dit voorjaar, en nu is er dus een releasedatum bekend. Het spel komt naar Steam, iOS en Android en mensen kunnen zich er nu alvast voor registreren. Hoe meer mensen zich registreren, hoe meer beloningen er voor spelers op release beschikbaar komen, waaronder skins voor personages (zoals een Sonic-skin gebaseerd op de derde Sonic-film) en ringen (de in-game munteenheid).

Afgelopen jaar vond er al een 'soft launch' plaats voor de game op iOS en Android in 44 verschillende landen. Tegelijk met de aankomende release komt versie 1.2.0 beschikbaar, met nieuwe modi zoals Quick Rumble voor korte potjes en de mogelijkheid voor spelers om samen 'crews' te starten.

Sonic Rumble is ontwikkeld in samenwerking met Angry Birds-studio Rovio, en bevat verschillende "battle royale-uitdagingen" voor 32 gelijktijdige spelers. Tijdens de uitdagingen moeten spelers zoveel mogelijk ringen verzamelen. Daarbij zijn er diverse bekende personages uit het Sonic-universum om te besturen. De personages hebben daarbij een speelgoeduiterlijk.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!