Bekijk om 17:00 uur de onthulling van de Hazard Zone-modus van Battlefield 2042
Gamer.nl
Nieuws

Bekijk om 17:00 uur de onthulling van de Hazard Zone-modus van Battlefield 2042

Om 17:00 uur onthullen EA en Dice de Hazard Zone-modus van Battlefield 2042. Bekijk hieronder de trailer.

Hazard Zone betreft een 'derde pilaar' binnen Battlefield 2042, die verder bestaat uit All-Out Warfare - de klassieke multiplayermodus - en Battlefield Portal - een modus waarin spelers zelf scenario's creëren in klassieke maps.

Momenteel zijn er nog weinig details bekend over Hazard Zone. Volgens geruchten gaat het om een 'Escape From Tarkov-achtige' survivalmodus waarin spelers informatie verzamelen en vechten tegen computergestuurde soldaten. De modus zou zich afspelen op de map Orbital.

Battlefield 2042 verschijnt op 19 november voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. 

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda verkoopt fysieke stukken van The Elder Scrolls Online-servers
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda verkoopt fysieke stukken van The Elder Scrolls Online-servers

Om te vieren dat de game meer dan een decennium bestaat

Bethesda verkoopt fysieke 'plakken' van de oorspronkelijke servers van The Elder Scrolls Online.

Dit om te vieren dat de mmorpg langer dan een decennium bestaat. Deze stukken van de servers worden geleverd in een frame samen met een plakkaat waarmee het tienjarige bestaan wordt aangeduid.

Er worden in totaal tweeduizend van deze sierlijke objecten verkocht. Geïnteresseerden kunnen ze via de officiële Bethesda Gear-winkel reserveren. Er wordt 110 dollar voor gevraagd. Op moment van schrijven zijn ze nog op voorraad.

"Toen The Elder Scrolls Online in 2014 uitkwam werd er een geweldige gemeenschap geboren", zo leest de beschrijving. "Sindsdien verkennen spelers Tamriel samen en gaan ze het gevaar tegemoet, ontdekken ze een adembenemende wereld en vormen ze echte connecties die verder gaan dan de game. Mensen die iets betekenisvol om een decennium aan avontuur met vrienden te vieren, kunnen een onderdeel van de geschiedenis van de game in handen krijgen: een gedeelte van de RAM uit de oorspronkelijke servers van de game."

Over The Elder Scrolls gesproken: gisteren werd aangekondigd dat vanmiddag The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered officieel wordt onthuld. Er gaan al geruime tijd geruchten over de remake en onlangs lekten er zelfs screenshots van.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!