Activision onthult PlayStation-voordelen Modern Warfare 2
Gamer.nl
Nieuws

Activision onthult PlayStation-voordelen Modern Warfare 2

Activision heeft de voordelen waar PlayStation-spelers van Call of Duty: Modern Warfare 2 van kunnen profiteren op een rij gezet.

Dat deed het op de officiële website van de game. Vanwege een marketingdeal tussen Activision Blizzard en Sony krijgen PlayStation-spelers een aantal voordelen en bonussen. Spelers die MW2 vooraf bestelden in de PlayStation Store hebben de Oni Operator Pack gekregen. Die is een jaar lang exclusief. Vanaf 27 oktober 2023 kunnen spelers op Xbox en pc de skin ook aanschaffen.

Verder krijgen PlayStation-spelers vijf gratis levels in de battle pass, waardoor ze een kleine voorsprong hebben op spelers op andere platformen. Maandelijks zijn er ook exclusieve evenementen waarin dubbel XP verdiend kan worden, zijn er exclusieve cosmetische items in de vorm van Combat Packs en krijgen PlayStation-spelers meer XP voor hun wapens als ze samen in een party spelen. Tot slot zijn er twee extra loadout slots. Spelers op Xbox en pc kunnen niet van deze voordelen profiteren.

Er is dit keer geen exclusieve gamemodus. Bij de vorige Modern Warfare in 2019 was dat wel het geval. Destijds was de Special Ops Survival-modus een jaar lang exclusief voor PlayStation. Wat op dit moment nog wel exclusief is voor PlayStation is de mogelijkheid om cross-play uit te schakelen. Om nog onbekende reden ontbreekt die optie op de Xbox en pc.

Call of Duty: Modern Warfare 2 is sinds vandaag uit op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One en pc. Op 16 november komt Call of Duty: Warzone 2.0 uit. 

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!