De nieuwe game van Hazelight Studios - bekend van onder andere A Way Out en It Takes Two - ligt vanaf vandaag in de winkels. Om de release van Split Fiction te vieren geven wij samen met bol een PS5-exemplaar van het spel weg, misschien wel aan jou!
Na het met een GOTY-prijs bekroonde It Takes Two komen Josef Fares en zijn studio Hazelight Studios met Split Fiction. Ook dit is een verhalende co-op-game die je samen met een maatje, kind of partner op de bank kunt spelen, al is het ook mogelijk om de Friends Pass te gebruiken en online samen te spelen.
De game draait om Mio en Zoe, allebei schrijvers met een voorliefde voor andere genres. Mio is weg van sciencefiction en Zoe’s voorkeur gaat naar fantasyverhalen. De twee worden in een machine gedrukt die hun verhalen ‘echt’ kan maken, maar door een fout moeten ze zich allebei door elkaars verhalen verplaatsen. Dat betekent dus dat je het ene level spendeert in een magisch ijskasteel, en in de volgende sectie een weg baant door een cyberpunk-achtige stad.
Wat moet je doen om de game te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die hieronder in het invulformulier in! Vergeet ook niet je naam en emailadres in te vullen, dan sturen we je zo snel mogelijk een code om de game fysiek op bol.com te bestellen!
Doet het invulformulier het niet? Druk dan hier.
Split Fiction zit daarbij zo ontzettend vol met unieke ideeën en mechanieken dat Gamer.nl-redacteur Ron Vorstermans de game de hoogst mogelijke score gaf in zijn review.
“Split Fiction is van begin tot eind een feest. Je doorloopt prachtige en volstrekt unieke spelwerelden die iedere keer op andere manieren weten te verrassen met nieuwe spelmechanieken, puzzels en manieren om samen te spelen. Sommige games zijn een achtbaanrit, maar Split Fiction is het hele pretpark.”