Title Update 1 voor Monster Hunter Wilds nu beschikbaar
Gamer.nl
Nieuws

Title Update 1 voor Monster Hunter Wilds nu beschikbaar

Capcom waarschuwt cheaters

Capcom heeft onlangs Title Update 1 voor Monster Hunter Wilds uitgebracht, een forse gratis update met nieuwe content voor de game.

De Title Update voegt een nieuw monster en nieuwe jachten toe, alsmede een nieuw Grand Hub-gebied. Het nieuwe monster is Mizutsune, een favoriet van veel spelers. Het monster kwam voor het eerst voor in Monster Hunter Generations en keert nu dus terug. Spelers moeten wel Hunter Rank 21 bereiken om het tegen Mizutsune op te kunnen nemen.

Vanaf Rank 16 is er ook een nieuwe Grand Hub beschikbaar, een nieuwe locatie voor jagers om met elkaar te socializen. Spelers kunnen hier toegang tot krijgen door met Tetsuzan te praten in het bovenste gedeelte van Suja in de Peaks of Accord. Een tweede gratis Title Update volgt ergens in de zomer.

Capcom heeft overigens gewaarschuwd voor mensen die cheats gebruiken in de game - vooral in combinatie met externe programma's. "Om Wilds een leuke en eerlijke ervaring voor onze spelers te maken ondernemen we actie tegen accounts die valsspelen in rankings, bijvoorbeeld door het gebruik van externe programma's." Accounts die zich hier schuldig aan maken kunnen restricties ontvangen.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Scammers sturen uitnodigingen voor Switch 2-pre-orders in Japan
Gamer.nl
Nieuws

Scammers sturen uitnodigingen voor Switch 2-pre-orders in Japan

Nintendo waarschuwt voor phishing e-mails

In Japan gaan er e-mails van scammers rond waarin wordt geclaimd dat mensen zogenaamd een loterij voor pre-orders voor de Nintendo Switch 2 hebben gewonnen.

Hoewel de Switch 2-pre-orders in Nederland al enkele weken live zijn en naar mensen die er als eerste bij zijn gaan, worden er in Japan bij winkels en Nintendo zelf 'loterijen' gehouden. Mensen schrijven zich massaal in, en via een random systeem worden de gelukkigen gekozen die een pre-order voor de aankomende hybride console mogen plaatsen.

Sommige consumenten in het land ontvangen echter e-mails van scammers waarin staat dat ze deze loterij hebben gewonnen. Wanneer ze op een link in de e-mail klikken, komen ze op een website buiten de Nintendo Store. Nintendo heeft in een statement op X laten weten (via Gamespot) dat er 'phishing e-mails' de ronde doen. Het bedrijf benadrukt dan ook dat het geen e-mails stuurt over de loterij waar een link om te pre-orderen in staat.

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland zoals gezegd al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Mafia: The Old Country-gameplay wordt op 8 mei getoond
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Mafia: The Old Country-gameplay wordt op 8 mei getoond

Waarschijnlijk wordt dan ook de releasedatum van het spel bevestigd

Op 8 mei wordt tijdens PAX East een nieuwe gameplaytrailer van het aankomende Mafia: The Old Country getoond.

Dat werd via de officiële socialmediakanalen aangekondigd. "De stilte is bijna voorbij. Wees voorbereid - 8 mei begint het nieuwe hoofdstuk." Een officiële gameplaytrailer komt op die dag om 17:00 uur Nederlandse tijd uit. Een drietal uur later wordt er een panel met de ontwikkelaars gehouden op PAX East.

Mafia: The Old Country werd afgelopen augustus aangekondigd. De game speelt zich af in het begin van de vorige eeuw op Sicilië, waar de Italiaanse maffia zijn oorsprong vindt. Het gaat om een lineaire game die om het verhaal draait. De hoofdrol is daarbij weggelegd voor het nieuwe personage Enzo, die in zijn jeugd geforceerd werd in de helse zwavelmijnen van Sicilië te werken en nu de kans krijgt om onderdeel uit te maken van Don Torrisi's misdaadfamilie.

Het spel wordt ontwikkeld door Hangar 13, dat eerder Mafia 3 en Mafia: Definitive Edition ontwikkelde. Mafia: The Old Country komt uit op pc (Steam), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Een releasedatum is nog niet officieel aangekondigd, maar eerder deze maand werd per ongeluk in een bericht op Steam gemeld dat het spel op 8 augustus verschijnt. Het is dan ook waarschijnlijk dat deze releasedatum met de komst van de gameplaytrailer wordt bevestigd.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!