The Last of Us-showrunner wil niet meer aan Borderlands-film verbonden worden
Nieuws

The Last of Us-showrunner wil niet meer aan Borderlands-film verbonden worden

Hij zou in de aftiteling onder een pseudoniem te vinden zijn

Craig Mazin, de showrunner van de The Last of Us-serie die samen met Eli Roth het script voor de Borderlands-film heeft geschreven, zou zijn naam niet meer aan die film willen verbinden.

Dat merkt World of Reel op, gebaseerd op de credits die op de website van Writes Guild of America West te vinden zijn. In plaats van de naam Craig Mazin, wordt daar nu het pseudoniem Joe Crombie weergegeven.

De reden van het gebruik van het pseudoniem is niet bekend, maar World of Reel claimt dat de film zich in "post-productiehel" bevindt. Er werden bijvoorbeeld reshoots gehouden, en die werden niet door door Eli Roth - de regisseur van de film - gedaan, maar door Deadpool-regisseur Tim Miller. Zak Olkewicz zou zelfs nieuwe scriptpagina's voor die reshoots hebben geschreven.

De film - gebaseerd op de gelijknamige Gearbox-franchise - had eigenlijk vorig jaar in de bioscoop moeten verschijnen. Het is niet duidelijk wanneer de film nu moet uitkomen.

In de Borderlands-film wordt de rol van Lilith vertolkt door Cate Blanchett, de rol van Claptrap door Jack Black, kruipt Kevin Hart in de huid van Roland, is Ariana Greenblatt Tiny Tina, speelt Jamie Lee Curtis de rol van Tannis en is Florian Munteanu Krieg.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Spoorlijn Zwolle - Groningen nu beschikbaar in Train Sim World 5
Nieuws

Spoorlijn Zwolle - Groningen nu beschikbaar in Train Sim World 5

Rijden in de ICMm Koploper en SNG Sprinter

Er is een uitbreiding voor Train Sim World 5 uitgekomen waarmee de spoorlijn Zwolle - Groningen is toegevoegd.

Het gaat om het eerste Nederlandse treintraject in Train Sim World 5, een treinsimulator die beschikbaar is op Steam, Epic Games Store, PlayStation- en Xbox-consoles. Er is een gratis starterpack beschikbaar voor de game, maar er kan ook een Standard Edition worden gekocht met de populairste trajecten. Daarnaast kan de Zwolle - Groningen-uitbreiding met de starterpack voor 39,99 euro gekocht worden.

In een uitgebreide blogpost wordt de inhoud van de het Zwolle - Groningen-traject beschreven. Zo zijn er in totaal acht stations, alsmede de ICMm Koploper en SNG Sprinter. De route beslaat in totaal 107 kilometer tussen Zwolle (in de provincie Overijssel) en Groningen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tijdschrift Game Informer krijgt tweede leven met voltallige redactie
Nieuws

Tijdschrift Game Informer krijgt tweede leven met voltallige redactie

Gameontwikkelaar Gunzilla Games heeft de rechten nu in handen

Het vorig jaar stopgezette Amerikaanse gametijdschrift Game Informer keer terug. Ontwikkelaar Gunzilla Games heeft de rechten van het tijdschrift in handen.

Vorig jaar stopte het tijdschrift na 33 jaar staat van dienst. Toenmalige eigenaar GameStop - een Amerikaanse winkelketen - ontsloeg toen de gehele redactie.

Nu blijkt dat Gunzilla Games, de uit Europa afkomstige ontwikkelaar van liveservicegame Off the Grid - inclusief nft's - en blockchainplatform Gunz, heeft de rechten op Game Informer gekocht en blaast nieuw leven in het tijdschrift. Daarbij keert de voltallige redactie terug, maar hoofdredacteur Matt Miller laat weten dat Gunzilla geen invloed zal uitoefenen op de inhoud.

Het is de bedoeling dat het tijdschrift weer terugkomt, inclusief opties tot lidmaatschap, maar wanneer precies is niet bekend. Wel is de website weer online, inclusief artikelen van voordat de site offline ging. Ook zouden er vele nieuwe artikelen klaar staan om gepubliceerd te worden.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!