The Last of Us-showrunner: 'Vier seizoenen voelt als een goed aantal'
Nieuws

The Last of Us-showrunner: 'Vier seizoenen voelt als een goed aantal'

Al ligt het aantal seizoenen nog niet vast

Craig Mazin, de showrunner van de HBO-serie The Last of Us, meldt dat hij vier seizoenen voor de serie als een aannemelijk aantal ziet.

Dat vertelt hij aan The Hollywood Reporter, al maakt hij duidelijk dat dit nog niet vast ligt. "Je weet het nooit zeker - het kunnen er ook drie of vijf worden. Maar vier klinkt als een goed aantal." Daarbij laat hij weten dat hij verwacht dat geen seizoen dezelfde hoeveelheid afleveringen zal bevatten. "Sommige seizoenen hebben minder afleveringen en sommige seizoenen meer afleveringen nodig, afhankelijk van het verhaal dat we vertellen."

In het interview blijft Mazin ook vaag over de kwestie of Abby, een belangrijk personage uit The Last of Us: Part 2, al is gecast voor toekomstige seizoenen. "Misschien. De staking (van schrijvers en acteurs die op dit moment in de Verenigde Staten gaande is, red.) heeft het stilgelegd. Maar het proces was gaande." Hij meldt dat veel van de castingkeuzes uit het eerste seizoen fans in eerste instantie verwarden, maar dat het uiteindelijk goed kwam - waarmee hij er mogelijk naar hint dat de actrice die Abby gaat spelen fans gaat verrassen.

Hoe dan ook is het niet bekend wanneer een tweede The Last of Us-seizoen zal verschijnen. Het eerste seizoen kwam begin dit jaar uit, en een tweede seizoen zou dus bijvoorbeeld in 2025 kunnen verschijnen, al zou de staking voor vertraging kunnen zorgen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo brengt Switch 2-upgrades voor diverse Switch-games uit
Nieuws

Nintendo brengt Switch 2-upgrades voor diverse Switch-games uit

Waaronder Zelda: Breath of the Wild en Tears of the Kingdom

Meerdere Nintendo Switch-games krijgen een betaalde upgrade op Nintendo Switch 2.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct rondom de Switch 2 onthuld, waar ook de releasedatum en prijs van de Switch 2 werd aangekondigd.

Ondanks dat Switch-games speelbaar zijn op Switch 2 via backward compatibility, komen er ook nieuwe Switch 2-versies van bestaande Switch-games uit. Als voorbeeld werd Super Mario Party Jamboree gegeven, die nieuwe functies krijgt die bij de nieuwe console passen, zoals muisbesturing en bijbehorende minigames. De game komt op 24 juli uit, maar eigenaren van de Switch-versie van de game kunnen een upgrade voor het spel aanschaffen.

Andere games die Switch 2-upgrades ontvangen zijn Zelda: Breath of the Wild en Tears of the Kingdom (die onder andere HDR-ondersteuning krijgen), Kirby en de Vergeten Wereld (inclusief nieuwe levels), Metroid Prime 4 Beyond (met muisbesturing en een 4K-resolutie en 60 frames per seconde in HDR) en Pokémon Legends Z-A. Ook voor al deze Switch-games kan een upgradepack gekocht worden, al komen er ook Switch 2-versies uit van enkele van deze spellen.

De prijzen van deze upgrades zijn nog niet bekend, al heeft Nintendo laten weten dat een selectie van de upgrades gratis wordt voor Switch Online-leden.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fromsoftware brengt The Duskbloods in 2026 exclusief naar Nintendo Switch 2
Nieuws

Fromsoftware brengt The Duskbloods in 2026 exclusief naar Nintendo Switch 2

De game richt zich op multiplayergameplay

Fromsoftware komt met een exclusieve Nintendo Switch 2-game in 2026, genaamd The Duskbloods.

De game werd tijdens de Direct-uitzending vandaag uit de doeken gedaan middels een uitgebreide trailer, die qua stijl meteen vergelijkingen met Bloodborne trok bij fans.

Er is nog maar weinig informatie van de game, al lijkt het klassieke soulslike gameplay te combineren met jetpacks en geweren. De game richt zich daarnaast op multiplayergameplay, al zijn precieze details nog niet duidelijk.

Wel bekend is dat Hidetaka Miyazaki de game regisseert. Hij is de directeur van de ontwikkelaar en heeft ook games als Bloodborne, Dark Souls en Elden Ring geregisseerd. Laatstgenoemde game moet ergens dit jaar voor Switch 2 verschijnen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!