The Last of Us-multiplayergame heeft meer ontwikkeltijd nodig
Gamer.nl
Nieuws

The Last of Us-multiplayergame heeft meer ontwikkeltijd nodig

Naughty Dog werkt ook aan een nieuwe singleplayerervaring

Naughty Dog heeft een statement naar buiten gebracht waarin het meldt dat men meer tijd nodig heeft voor de ontwikkeling van de multiplayergame binnen de The Last of Us-franchise.

Op Twitter deelde Naughty Dog het statement. "We weten dat velen van jullie zitten te wachten op meer informatie over de The Last of Us-multiplayergame. We zijn enorm trots op het werk dat onze studio tot nu toe heeft verricht, maar tijdens de ontwikkeling beseften we ons dat het beter is voor de game als we er meer tijd aan besteden."

Een releasedatum voor de game was er nog niet, maar begin dit jaar gaf Naughty Dog aan dat we later in het jaar meer over het spel zouden horen. Veel gamers gingen er dan ook van uit dat er meer van getoond zou worden tijdens de PlayStation Showcase eerder deze week. Het lijkt er op dat Naughty Dog indirect reageert op mensen die teleurgesteld zijn dat de game daar niet werd getoond.

Bloomberg meldt van vier verschillende bronnen te hebben vernomen dat het spel "teruggeschaald is na een recentelijke evaluatie". Veel van de ontwikkelaars die aan het spel zouden werken, zouden inmiddels op andere projecten zijn gezet. Dit is echter niet door Naughty Dog bevestigd.

Naughty Dog herbevestigt in hun statement dat er ook een nieuwe singleplayergame in ontwikkeling is. "Ons team blijft werken aan het project, alsmede andere games in ontwikkeling, waaronder een gloednieuwe singleplayerervaring; we kijken er naar uit om binnenkort meer te delen."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij
Gamer.nl
Nieuws

Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion bijna officieel uit de doeken.

De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt. De livestream is ook hieronder te bekijken.

Watch on YouTube

Er gaan al wekenlang geruchten rond dat Oblivion Remastered 'op ieder moment' uit kan komen middels een shadowdrop. De verwachting is dan ook dat de game tijdens of in ieder geval vlak na de presentatie beschikbaar wordt, gezien de geruchten al langer stellen dat het spel deze week nog beschikbaar moet worden.

Volgens eerdere geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien
Gamer.nl
Nieuws

Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien

De game is vanaf 5 juni speelbaar via Switch Online

Via de Nintendo Today-app heeft Nintendo nieuwe beelden getoond van Soulcalibur 2, dat straks speelbaar wordt via Nintendo Switch Online op Switch 2.

Toen de Switch 2-releasedatum en de eerste games onlangs uit de doeken werden gedaan, werd ook bekendgemaakt dat GameCube-games speelbaar worden via Nintendo Switch Online op de nieuwe Nintendo-console. Daar is ook een abonnement op het uitbreidingspakket voor nodig.

Wanneer de Switch 2 op 5 juni uitkomt, zullen er drie GameCube-games op de betreffende app staan: The Legend of Zelda: Wind Waker, F-Zero GX en Soulcalibur 2. Van die laatstgenoemde game zijn nu dus nieuwe beelden verschenen via Nintendo's app, die vervolgens op YouTube zijn geüpload.

De fighter Soulcalibur 2 verscheen oorspronkelijk in 2002 in de Japanse arcade en kwam een jaar later op consoles uit, waaronder op GameCube. Daarbij had elke consoleversie een ander exclusief personage - op de GameCube was dat Link uit de Zelda-reeks. Die is ook aanwezig in de versie voor Nintendo Switch Online.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!