Test Drive Unlimited: Solar Crown-gameplay onthuld
Nieuws

Test Drive Unlimited: Solar Crown-gameplay onthuld

Game komt in eerste kwartaal van 2024 naar pc, PlayStation 5 en Xbox Series

Tijdens een livestream gisteravond werd de eerste gameplay van Test Drive Unlimited: Solar Crown onthuld.

Tijdens de livestream kondigden Nacon en Kylotonn officieel aan dat het spel is uitgesteld naar het eerste kwartaal van 2024. Eerdere documentatie van de bedrijven wees daar al op, maar Nacon heeft het nu echt bevestigd. Daarbij lijkt de game alleen nog maar naar pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S te komen: de PS4- en Xbox One-versies werden eerder al geannuleerd, en de Switch-versie werd doodgezwegen.

Creative director Alain Jarniou toonde hoe mensen het spel beginnen in het Sotal Hotel, waar men een kamer krijgt en geboekte progressie kan bekijken. Ook kan men daar in contact komen met andere spelers. Vervolgens werden er races getoond.

Test Drive Unlimited: Solar Crown is een racegame met een open spelwereld die zich afspeelt in Hong Kong. De physics engine van de WRC-games wordt daarbij gebruikt voor de game. Automerken als Porsche, Lamborghini, Ferrari en Bugatti zijn in het spel te vinden.

Gisterenmiddag bleek dat werknemers van ontwikkelaar Kylotonn - ook wel bekend als KT Racing - vlak voor de livestream gingen staken. De staking zou kort na een jaarlijkse meeting tussen de ontwikkelaar en uitgever Nacon zijn begonnen. Aan Laurent Honoret, de CEO van de uitgever, zou door werknemers om meer financiële middelen zijn gevraagd, waarop Honoret negatief reageerde. Volgens de CEO zouden werknemers dit met het management van KT Racing moeten bespreken, maar dat is bij de studio in het verkeerde keelgat geschoten.

De stakers eisen nu een veiliger en beter beleid op het gebied van (thuis)werken en nieuwe onderhandelingen voor lonen. Ook zou er meteen iets gedaan moeten worden aan "de ziekmakende en autoritaire managementstijl die het mentale welzijn van werknemers bedreigt".

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden
Nieuws

Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden

De ontwikkeling van de game is tweemaal herstart

De eerder deze week uitgekomen singleplayer-rpg Avowed had bijna een focus op multiplayergameplay gehad.

Dat laat regisseur Carrie Patel weten aan Bloomberg. De game werd in eerste instantie een "multiplayer-Skyrim" genoemd, maar in 2021 ging de ontwikkeling volledig op de schop. Voor die tijd werd het spel als een multiplayergame ontwikkeld. Sterker nog: de ontwikkeling van de game is in totaal twee keer volledig herstart.

Patel onthult ook dat er bij Obsidian behoefte is aan eventuele vervolgen op of dlc voor Avowed. "Nu we deze geweldige spelwereld hebben gebouwd, en het ontwikkelteam ook hebben laten wennen aan deze content en gameplay in deze wereld, zou ik er graag meer van zien."

Avowed is nu verkrijgbaar voor Xbox Series X en S en pc en staat ook op Xbox Game Pass. Ron Vorstermans beloonde het spel met een 9 in zijn review: "Het schrijfwerk is fenomenaal, het vechten vloeit als een actiegame, de spelwereld is iedere vierkante centimeter waard en zelfs de kleinste verhaaltjes zijn memorabel. Avowed is misschien geen grensverleggende, dynamische rpg, maar weet precies waar het goed in is, en zet daar met volle overtuiging op in. Het resultaat is de beste Microsoft-rpg van de afgelopen jaren."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Netflix betrokken bij Sifu-verfilming
Nieuws

Netflix betrokken bij Sifu-verfilming

De scriptschrijver van de The Maze Runner-films zou het script voor de film verzorgen

Netflix is betrokken bij de verfilming van Sloclaps kungfugame Sifu.

In 2022 werd al aangekondigd dat er een film werd gemaakt gebaseerd op Sifu door Story Kitchen, het bedrijf dat ook achter de Sonic the Hedgehog-films en de aankomende Streets of Rage- en Tomb Raider-verfilmingen zit.

Deadline heeft deze week gemeld dat Netflix nu ook betrokken is bij het project en dat TS Nowlin - bekend van de The Maze Runner-films - het script schrijft. Volgens geruchten zal John Wick-regisseur Chad Stahelski met zijn bedrijf 87Eleven Entertainment als producent functioneren.

Eerder gingen er geruchten dat Derek Kolstad, de schrijver van de John Wick-scripts, het script voor Sifu zou schrijven, maar dat lijkt nu dus niet meer het geval te zijn - tenzij hij samenwerkt met TS Nowlin.

De film moet min of meer hetzelfde plot als de game aanhouden, waarbij de hoofdrolspeler elke keer dat ze verslagen worden een stuk ouder wordt. De film wordt beschreven als "John Wick ontmoet M. Night Shyamalan's film Old".

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!