Morgen wordt er allerlei Star Wars-content aan de Fortnite-games toegevoegd, waaronder een Star Wars-wereld aan Lego Fortnite.
In deze themawereld die los van het hoofdeiland te bezoeken is kunnen spelers een compleet Rebel-dorp bezoeken en uitbreiden. Ook zijn er Imperial-kampen en andere bekende Star Wars-gebouwen om te bouwen. Daarbij komt er een nieuwe Lego Pass beschikbaar met zowel gratis als betaalde beloningen.
Star Wars komt ook naar de andere Fortnite-ervaringen. Zo kan in de battle royale-modus Chewbacca gered worden en tegen Darth Vader gevochten worden, kan er met de Cantina Band gespeeld worden in Fortnite Festival en kan men in Rocket Racing een trail geïnspireerd door podracing en diverse decals vrijspelen.
Op de officiële website valt meer informatie te vinden. De toevoeging van Star Wars-content in Fortnite morgen is geen toeval - aanstaande zaterdag is het Star Wars Day.