Samenwerking tussen Disney en Fortnite laat nog een paar jaar op zich wachten
Nieuws

Samenwerking tussen Disney en Fortnite laat nog een paar jaar op zich wachten

Gedeeld universum

Een gedeeld universum vol Disney-personage in Fortnite laat nog een paar jaar op zich wachten.

Dat meldt Disney in een blogpost, gebaseerd op een speciale showcase tijdens de Disney-beurs D23. In februari van dit jaar werd bekendgemaakt dat Disney 1,5 miljard dollar investeert in Epic om een 'nieuw universum van games en vermaak' te creëren binnen Fortnite. Hierin zouden personages uit Disney-films, Star Wars, Marvel en meer samenkomen.

Volgens de blogpost is deze nieuwe ervaring 'nog een paar jaar van ons verwijderd'. "Stel je een plek voor waar al je favoriete Disney-personages en -werelden samenkomen in één verbonden universum. Waar je kunt kijken, spelen en zelfs je eigen avonturen kunt maken", zo wordt het nieuwe project omschreven.

Wel werden er andere samenwerkingen tussen Disney en Fortnite onthuld. Aankomend najaar komen er Fortnite-skins gebaseerd op klassieke Disney-slechteriken naar de game, zoals Kapitein Haak, Cruella DeVille en Maleficent. Ook komen er Pixar-skins naar de game in de vorm van The Incredibles.

Bovendien draait het komende seizoen helemaal om Marvel. Absolute Doom is een Marvel-seizoen rondom het personage Dr. Doom, die Mysterio uit een gevangenis weet te krijgen. Ook bouwt de slechterik een groot kasteel, dat waarschijnlijk een belangrijke nieuwe locatie op de map wordt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ready at Dawn wilde The Order: 1886-vervolg ontwikkelen
Nieuws

Ready at Dawn wilde The Order: 1886-vervolg ontwikkelen

Sony had er vanwege de cijfers voor het eerste deel geen oren naar

Ready at Dawn had interesse in het ontwikkelen van een vervolg op The Order: 1886, maar Sony had daar geen oren naar.

Dat heeft medeoprichter Andrea Pessino onthuld aan MinnMax. Hij vertelt daarbij dat de verwachtingen voor de eerste game hoger lagen dan de reviewscores die het spel uiteindelijk ontving. De game staat op een gemiddelde van 63 op Metacritic.

"Ik denk niet dat het aan de verkoop lag, maar aan de ontvangst van de game", zo legt Pessino uit. "Sony is een erg trots bedrijf - terecht - en als we gemiddeld boven de 70 scoorden denk ik dat we een vervolg hadden mogen maken. Een paar punten hoger en we hadden groen licht gekregen."

Volgens Pessino moest Ready at Dawn haast maken om The Order: 1886 uit te brengen, aangezien Sony een releasedatum vast had gelegd en daar niet van af wilde wijken. "We hebben dan ook veel uit de game moeten laten. Veel subtiele narratieve onderdelen verdwenen omdat zoveel eruit werd gehaald. Interactieve elementen werden vervangen voor filmpjes. We hadden minstens nog een jaar (aan ontwikkeltijd) kunnen gebruiken."

Pessino meent dat de ontwikkelaar in 2018 een vervolg op The Ordder: 1886 had kunnen leveren, en dat een multiplayermodus er onderdeel van had moeten uitmaken. Hoewel Pessino geen verdere details over de inhoud geeft, laat hij wel weten dat een fantheorie over dat de game zich in 1986 zou afspelen niet klopt.

Ready at Dawn werd in 2020 gekocht door Meta na het uitbrengen van vr-games als Lone Echo en Echo Arena. Vorig jaar werd de studio gesloten. Lees hier meer over Ready at Dawn.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Winteruitverkoop op Epic Games Store van start
Nieuws

Winteruitverkoop op Epic Games Store van start

Met kortingen op zo'n vierduizend games

De winteruitverkoop op de Epic Games Store is begonnen, waardoor er allerlei pc-games met korting aangeschaft kunnen worden.

Er zijn meer dan vierduizend games en gerelateerde producten met korting te koop via de Epic Games Store. De kortingsactie loopt tot 24 februari om 17:00 uur Nederlandse tijd.

Zo kan EA Sports FC 25 voor 27,99 euro worden aangeschaft, kost Dragon Age: The Veilguard tijdelijk 35,99 euro en betalen mensen 19,99 euro voor Assassin's Creed Mirage. Ook games als Red Dead Redemption 2, Hogwarts Legacy, Alan Wake 2, Star Wars Outlaws, Dead by Daylight, Manor Lords, Frostpunk 2, Mortal Kombat 1 en de Dead Space-remake vallen onder de kortingsactie.

Daarnaast kunnen mensen nu gratis de duikadventure Beyond Blue en Sega's strategiegame Humankind claimen. Dat kan tot 13 februari 17:00 uur. De week erna kunnen gratis F1 Manager 24 en de Apex Legends: Loba Free Unlock Bundle geclaimd worden.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!