PlayStation VR2-versie Resident Evil Village speelbaar op Tokyo Game Show
Nieuws

PlayStation VR2-versie Resident Evil Village speelbaar op Tokyo Game Show

Op de Tokyo Game Show kunnen bezoekers Resident Evil Village op PlayStation VR2 uitproberen.

Dat heeft Capcom aangekondigd. Het was al duidelijk dat Resident Evil Village een versie voor PlayStation VR2 kreeg, maar nu is dus bekend dat bezoekers van de Japanse beurs van 15 tot en met 18 september deze versie uit kunnen proberen. Het is daarbij voor het eerst dat de PS VR 2 door het grote publiek uitgetest kan worden.

De demo speelt zich af in Castle Dimitrescu. Daarmee is Village overigens de eerste PS VR2-game die speelbaar wordt gemaakt op een publiek evenement. Capcom heeft op de Tokyo Game Show overigens ook PS5- en pc-versies van Street Fighter 6 speelbaar.

Sony maakte eerder deze week bekend dat de PlayStation VR2 ergens "begin 2023" uit moet komen. Een precieze releasedatum of prijs is er nog niet. 

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Disco Elysium-studio onthult nieuwe game Project C4
Nieuws

Disco Elysium-studio onthult nieuwe game Project C4

Eerste teaser trailer te zien

ZA/UM Studio, de ontwikkelaar van Disco Elysium, heeft zijn nieuwe game aangekondigd: Project C4.

Het gaat volgens de studio om een "nieuwe, geestverruimende spionage-rpg dat introspectie, diepe door personages aangedreven dialogen en gevechten met hoge inzet mengt, aangestuurd met worpen van dobbelstelen".

Spelers krijgen als zogeheten Operant, die in dienst is van een "twijfelachtige wereldmacht", een "wanhopige opdracht" die hen het leven kan kosten, "of erger - ze kan blootstellen aan wat ze echt zijn".

Spelers kunnen in-game psychiatrische drugs innemen om de hersenen van het hoofdpersonage te veranderen en zo "het gewelddadige canvas van het echte leven te overleven". De gedachten van het hoofdpersonage kunnen dan ook gewist en aangepast worden. Hieronder is een eerste teaser trailer te zien, maar verdere details zijn schaars. Zo is niet bekend wanneer en op welke systemen de game uitkomt.

ZA/UM heeft dan wel het geprezen Disco Elysium ontwikkeld en de rechten op de game in handen, maar veel sleutelfiguren binnen de ontwikkeling zijn inmiddels vertrokken en hebben eigen studio's opgericht naar aanleiding van claims over giftig werkgedrag en ontslagrondes. Zo zijn studio's als Dark Math Games, Summer Eternal en Longdue ontstaan.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailer van Devil May Cry-animatieserie te zien
Nieuws

Nieuwe trailer van Devil May Cry-animatieserie te zien

De serie staat vanaf 3 april op Netflix

Er is een nieuwe trailer van de aankomende animatieserie gebaseerd op Devil May Cry gepubliceerd.

De trailer toont een hoop actie terwijl op de achtergrond het Papa Roach-nummer 'Last Resort' te horen is. De vorige trailer van de animatieserie had ook al een nu-metal-klassieker als soundtrack, namelijk 'Rollin' van Limp Bizkit.

De Devil May Cry-serie wordt ontwikkeld door de producent van de geanimeerde Castlevania-reeks, Adi Shankar, en is vanaf 3 april op Netflix te zien. Naar het schijnt is het verhaal losjes gebaseerd op het verhaal uit Devil May Cry 3: Dante's Awakening, maar de trailer lijkt elementen uit diverse games te gebruiken.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!