PlayStation Plus-jaarabonnementen gaan met maximaal 32 euro omhoog
Nieuws

PlayStation Plus-jaarabonnementen gaan met maximaal 32 euro omhoog

De prijzen voor maand- en kwartaalabonnementen blijven hetzelfde

Sony verhoogt de prijzen voor een jaarabonnement op PlayStation Plus Essential, Extra en Premium wereldwijd.

De prijsstijging is geldig vanaf 6 september, zo laat Sony op PlayStation Blog weten. Het bedrijf benadrukt daarbij dat de prijsstijging alleen voor de jaarabonnementen geldt, maar dat het altijd nog een goedkopere optie blijft dan per maand of per kwartaal betalen.

De goedkoopste versie, PlayStation Plus Essential, kost straks 71,99 euro per jaar in plaats van 59,99 euro per jaar. Dat is een prijsstijging van 12 euro. Een maandabonnement op Essential blijft 8,99 euro en een kwartaalabonnement 24,99 euro. Met Essential kan men online gamen op PlayStation-consoles, krijgt men cloudopslag en kan men een drietal games per maand claimen.

PlayStation Plus Extra kost nu nog 99,99 euro per jaar, maar gaat straks 125,99 euro per jaar kosten - een stijging van 26 euro. Een maand blijft 13,99 euro en een kwartaal 39,99 euro kosten. Extra bevat alles wat Essential ook heeft, plus de mogelijkheid om zo'n vierhonderd PS4- en PS5-games te spelen, vergelijkbaar met Game Pass.

Dan is er nog Premium, dat nu nog 119,99 per jaar kost en straks 151,99 euro, een stijging van 32 euro. Voor Premium betaalt men per maand 16,99 euro en per kwartaal 49,99 euro. Premium bevat alle bovenstaande extra's, alsmede de mogelijkheid om PS3-games te streamen en PSOne-, PS2- en PSP-games te downloaden en streamen. Ook worden er soms trials van relatief nieuwe games beschikbaar gesteld.

Sony maakte ook de PlayStation Plus Essential-games van september bekend. Van 5 september tot en met 2 oktober kan men Saints Row (PS5, PS4), Black Desert - Traveler Edition (PS4) en Generation Zero (PS4) claimen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Donkey Kong-kampioen Billy Mitchell wint in smaadzaak
Nieuws

Donkey Kong-kampioen Billy Mitchell wint in smaadzaak

Australische YouTuber Karl Jobst moet schadevergoeding betalen

Billy Mitchell, de voormalige recordhouder in Donkey Kong, heeft een rechtszaak gewonnen van de Australische YouTuber Karl Jobst. De rechter bepaalde dat er sprake was van smaad.

Jobst claimde in meerdere YouTube-video's dat Mitchell vals had gespeeld om de hoogste highscore in Donkey Kong te behalen. Mitchell verzet zich al jaren tegen dergelijke claims. Jobst claimde in zijn video's ook dat YouTuber Ben Smith (Apollo Legend) zelfmoord pleegde omdat Mitchell in 2020 een rechtszaak van hem won.

Mitchell klaagde Jobst aan voor smaad en heeft van rechter Ken Barlow in Brisbane gelijk gekregen. Jobst moet Mitchell 300.000 Australische dollar (173.881,50 euro) in schadevergoeding betalen, en nog eens 50.000 Australische dollar voor een andere video waarin Jobst de spot dreef met Mitchells aanklacht.

Jobst verontschuldigde zich op social media richting zijn fans. Sommigen van hen hebben meebetaald aan de kosten verbonden aan de rechtszaak. "De rechter achtte Billy een geloofwaardige getuige en geloofde alles. Vanaf dat moment kon ik niets meer doen om mijzelf te redden. Ik ga mijn opties overwegen." Mitchell gaf op social media aan "van de geur van winst in de avond te houden" en bedankte iedereen die hem steunde.

Mitchell werd vooral bekend in de jaren tachtig en negentig dankzij highscores in games als Donkey Kong en Pac-Man. In de documentaire The King of Kong: A Fistful of Quarters werd hij afgeschilderd als de aardsvijand van Steve Wiebe, de de highscore van Mitchell probeerde te verslaan. Tegenwoordig heeft Robbie Lakeman de hoogste score in Donkey Kong.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
PlayStation Plus Essential-games van april nu te claimen
Nieuws

PlayStation Plus Essential-games van april nu te claimen

Met Robocop: Rogue City, The Texas Chain Saw Massacre en meer

Mensen kunnen vanaf vandaag de PlayStation Plus Essential-games van april claimen.

Zoals vorige week werd bekendgemaakt, gaat het om drie spellen, waaronder Robocop: Rogue City. Die game verscheen oorspronkelijk in het najaar van 2023 en werd goed ontvangen door critici en fans. In de first-person game moeten spelers als de robotagent de straten van Old Detroit misdaadvrij houden. De game is alleen op PlayStation 5 speelbaar.

De andere games die nu geclaimd kunnen worden zijn The Texas Chain Saw Massacre (PS5 en PS4) en Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory (voor PS4, maar ook op PS5 speelbaar). Alle drie de games kunnen tot 5 mei door alle PlayStation Plus-leden geclaimd worden. Hieronder zijn meer beelden van alle drie de games te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!