Persona 5 Royal komt ook uit op PS5, Persona 4 Golden op PS4
Gamer.nl
Nieuws

Persona 5 Royal komt ook uit op PS5, Persona 4 Golden op PS4

Atlus kondigt aan dat Persona 5 Royal onderweg is naar PlayStation 5. Persona 4 Golden komt daarnaast naar PlayStation 4 en Persona 3 Portable gaat uitkomen voor PS4 én pc, via Steam.

Recent zijn de Xbox Series X/S-, Xbox One- en pc-versies van enkele Persona-games aangekondigd; Persona 5 Royal is als eerste aan de beurt. Dat spel komt namelijk op 21 oktober naar bovengenoemde consoles, maar op diezelfde ook naar PlayStation 5 (en Steam), zo maakt Atlus bekend.

Persona 4 Golden houdt het ook niet bij alleen een Xbox-versie; het spel komt gelijktijdig uit voor de PlayStation 4. Persona 3 Portable komt op zijn beurt uit voor PlayStation 4 én pc via Steam. Beide spellen staan gepland voor 2023, een exacte releasedatum is nog niet gegeven. In ieder geval komen de verschillende versies van Persona 4 Golden op dezelfde dag uit, en hetzelfde geldt voor de versies van Persona 3 Portable.

Gematsu meldt dat op de Japanse website van Persona te lezen is dat Persona 4 Golden en Persona 3 Portable alleen uitkomen als digitale download. Op de Engelstalige website staan die kanttekeningen niet.

Het is nog onduidelijk of de Xbox Series X/S-versies van de spellen specifiek voor die consoles zijn gemaakt, of dat ze speelbaar zijn via backward compatibility. Immers zijn er geen PlayStation 5-versies van Persona 4 Golden en Persona 3 Portable aangekondigd. Ontwikkelaar Atlus heeft dat nog niet verduidelijkt.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!