Nieuwe trailer Twisted Metal-serie verschenen
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailer Twisted Metal-serie verschenen

Komt op 27 juli uit

Tijdens Summer Game Fest ging een nieuwe trailer van de Twisted Metal-serie in première.

De trailer is hieronder te bekijken en focust zich op het personage Sweet Tooth, ingesproken door Will Arnett en gespeeld door worstelaar Samoa Joe.

De serie gaat op 27 juli in première via streamingdienst Peacock, dat niet in Nederland beschikbaar is. Het eerste seizoen bestaat uit tien afleveringen van elk een halfuur.

Een paar jaar geleden werd al bevestigd dat er een live-action serie wordt gemaakt van PlayStation-franchise Twisted Metal. Anthony Mackie speelt de hoofdrol - hij kruipt in de huid van een outsider die een mysterieus pakketje door de woestenij moet vervoeren. Andere bevestigde acteurs zijn Stephanie Beatriz (Brooklyn Nine-Nine), Thomas Haden Church (Spider-Man 3) en Neve Campbell (Scream).

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sydney Sweeney speelt hoofdrol in Split Fiction-verfilming
Gamer.nl
Nieuws

Sydney Sweeney speelt hoofdrol in Split Fiction-verfilming

De Deadpool & Wolverine-schrijvers werken aan het script

Actrice Sydney Sweeney gaat de hoofdrol spelen in de verfilming van Hazelights Split Fiction.

Dat meldt Variety. De actrice, bekend van series en films als Euphoria en Once Upon a Time in Hollywood, is ook een executive producer van de film, die wordt geregisseerd door Jon M Chu (Wicked). De film wordt geschreven door Rhett Reese en Paul Wernick, bekend van Deadpool & Wolverine. Het is niet bekend of Sweeney de rol van Mio of Zoe gaat spelen.

Eerder dit jaar werd de verfilming van Split Fiction al aangekondigd. Mediabedrijf Story Kitchen, dat ook films van ToeJam and Earl en Vampire Survivors wil maken, was toen op zoek naar de cast, schrijvers en een regisseur. Meerdere Hollywood-studio's zouden bieden op de rechten.

Het is niet voor het eerst dat een game van Hazelight wordt verfilmd. In 2022 werd al aangekondigd dat er ook aan een film gebaseerd op It Takes Two werd gewerkt, al is deze film nog altijd niet uitgekomen. Het is al geruime tijd stil rondom het project.

Het is al de tweede keer dat Syndey Sweeney deze week in het nieuws komt betreffende een gameverfilming. Eerder deze week bleek dat zij een verfilming van Sega-franchise Out Run produceert, met Michael Bay die de regie op zich neemt.

Hazelight specialiseert zich in het ontwikkelen van games die coöperatief gespeeld moeten worden. Na A Way Out en It Takes Two is ook het onlangs verschenen Split Fiction een coöperatieve game: twee spelers besturen Mio en Zoe, twee schrijvers die worden ingehuurd om verhalen te creëren voor een technologie die deze verhalen kan simuleren. Het bedrijf dat ze inhuurt vangt de vrouwen echter in deze simulaties om hun ideeën te stelen.

Dankzij dit concept schakelen spelers in Split Fiction telkens tussen de twee verhalen van de hoofdpersonages. Een van de settings is futuristisch, terwijl het verhaal van het andere hoofdpersonage een fantasiesetting betreft. Natuurlijk moeten de personages - en dus de spelers - samenwerken om de verschillende uitdagingen te overkomen. Er zijn zwevende voertuigen, draken en spelers kunnen zich oprollen in magnetische ballen om puzzels vergelijkbaar met die uit Metroid Prime te klaren.

Split Fiction is beschikbaar voor pc (Steam), PlayStation 5 en Xbox Series X en S en komt later dit jaar naar Nintendo Switch 2. Ron Vorstermans beloonde de game met een 10 in zijn review: "Split Fiction is van begin tot eind een feest. Je doorloopt prachtige en volstrekt unieke spelwerelden die iedere keer op andere manieren weten te verrassen met nieuwe spelmechanieken, puzzels en manieren om samen te spelen. Sommige games zijn een achtbaanrit, maar Split Fiction is het hele pretpark."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Days Gone Remastered-trailer toont de schoonheid van de wildernis
Gamer.nl
Nieuws

Days Gone Remastered-trailer toont de schoonheid van de wildernis

Game is vanaf vandaag verkrijgbaar voor PlayStation 5

Bend Studio heeft een nieuwe trailer uitgebracht van Days Gone Remastered, de vandaag uitgekomen PS5-versie van Days Gone, die zich richt op de natuur in de game.

De trailer toont op serene wijze de verschillende locaties in de game, waarbij niet alleen een overdaad aan natuur voorbij komt, maar ook diverse verlaten locaties die door de mens zijn gemaakt.

De remaster van de game bevat een nieuwe Horde Assault-modus waarin spelers het opnemen tegen hordes aan zombies. Deze 'survival-arcademodus' daagt spelers uit zolang mogelijk te overleven terwijl de hordes aan zombies steeds groter worden.

De begin dit jaar aangekondigde PS5-versie van de game bevat ook een nieuwe permadeath-modus, een speedrunmodus, een verbeterde fotomodus en nieuwe toegankelijkheidsfeatures. De nieuwe content komt onder de naam 'Broken Road' ook als dlc naar de pc-versie van de game.

Days Gone Remastered is vanaf vandaag verkrijgbaar voor PlayStation 5. Eigenaren van de PS4-versie kunnen voor 10 euro upgraden. In Days Gone wordt de wereld geplaagd door een zombie-achtig virus. Deacon probeert te overleven en reist met zijn motor rond terwijl hij verschillende kampen met overlevenden helpt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!