Neva van Gris-ontwikkelaars nu uit, launchtrailer uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Neva van Gris-ontwikkelaars nu uit, launchtrailer uitgebracht

Voor PlayStation-consoles, Xbox Series, Switch, pc en Mac

Neva, de nieuwe game van de studio achter indiehit Gris, is sinds gisteren verkrijgbaar. Er is dan ook een launchtrailer te zien.

Neva wordt zoals gezegd ontwikkeld door Nomada Studio, de ontwikkelaar van het geprezen indiespel Gris. De nieuwe game combineert platformsecties, puzzels en gevechten.

Het spel draait om Alba en haar band met een wolf. Samen verkennen ze een stervende wereld. Daarbij is de user interface minimaal en wordt de unieke grafische stijl van Gris voortgezet.

Neva is nu verkrijgbaar voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series-consoles, Nintendo Switch, pc en Mac. Jacco Peek beloonde de game met een 9 in de Gamer.nl-review: "Neva voelt meer als een ‘game’ dan Nomada’s voorgaande titel, maar is desondanks een kunstwerk van de bovenste plank."

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Dynasty Warriors: Origins ontvangt gratis fotomodus
Gamer.nl
Nieuws

Dynasty Warriors: Origins ontvangt gratis fotomodus

De game is sinds begin dit jaar verkrijgbaar voor PS5, Xbox Series en pc

Er is een gratis update voor het begin dit jaar verschenen Dynasty Warriors: Origins uitgekomen waarmee een fotomodus aan de game is toegevoegd.

De fotomodus kan worden opgestart door het menu op de wereldmap of tijdens gevechten te openen en op de TouchPad-knop te drukken. Daarnaast is er Lion Dragon-armor toegevoegd voor het hoofdpersonage. Spelers kunnen deze outfit selecteren via de Change Outfit-optie in de thuisbasis. Tot slot worden er een aantal bugs opgelost. Hier zijn de officiële patch notes te vinden.

Dynasty Warriors: Origins verscheen begin dit jaar op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Het nieuwste deel in de langlopende reeks keert terug naar de roots van de franchise om non-stop actie te leveren in de vorm van grootschalige gevechten.

Zoals spelers gewend zijn van de reeks, neemt men het in Dynasty Warriors: Origins op tegen legers die wel uit duizend vijanden kunnen bestaan. Voor het eerst wordt het verhaal door de ogen van een 'naamloze held' verteld.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Oblivion Remastered heeft meer dan 182.000 gelijktijdige spelers op Steam
Gamer.nl
Nieuws

Oblivion Remastered heeft meer dan 182.000 gelijktijdige spelers op Steam

Gisteren werd het spel plots uitgebracht

In de eerste dag van de release van The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered waren er op het drukste moment meer dan 182.000 gelijktijdige spelers van de game op Steam.

Dat valt te zien op SteamDB. Daarmee is de game dus populair op het pc-platform. De piek van het aantal spelers was ongeveer vijf uur geleden - op moment van schrijven staat het aantal gelijktijdige spelers op Steam ongeveer op 92.000. Het aantal spelers van de consoleversie van de game is op dit moment niet bekend.

The Elder Scrolls 4: Oblivion werd gisterenmiddag aangekondigd en kwam toen meteen uit op Xbox Series-consoles, PlayStation 5, pc en Xbox Game Pass. Er gingen echter al geruime tijd geruchten over de komst van de game en er waren voorheen zelfs screenshots gelekt.

De game kent veel grafische verbeteringen ten opzichte van het origineel uit 2006, mogelijk gemaakt door Unreal Engine 5. Gameplay is ook op de schop gegaan, met verbeterde gameplaysystemen en een aangepaste user interface. Ook animaties van personages en vijanden zijn verbeterd. Dialogen zijn deels opnieuw opgenomen, maar de soms opmerkelijke gesprekken die het origineel zijn charme geven zijn behouden.

Oblivion Remastered wordt gezien als de meest complete versie van Oblivion. Alle verhalende uitbreidingen zitten ook bij het spel inbegrepen. De game kost 54,99 euro, al is er ook een Deluxe-uitvoering van 64,99 euro met diverse extra's.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!