Kingdom Come: Deliverance 2 ontvangt volgende week Hardcore-modus
Gamer.nl
Nieuws

Kingdom Come: Deliverance 2 ontvangt volgende week Hardcore-modus

Henry's avontuur wordt nog uitdagender

In de loop van volgende week verschijnt er een zogeheten Hardcore-modus voor Kingdom Come: Deliverance 2.

Dat liet ontwikkelaar Warhorse Studios weten. Zover bekend zal de modus via een gratis update worden toegevoegd. In de Hardcore-modus krijgen spelers een uitdagendere ervaring voorgeschoteld. Zo heeft men geen kompas meer en wordt de locatie van de speler niet meer op de kaart weergegeven.

Daarbij kunnen spelers tien nieuwe perks aan Henry toekennen. Hoewel de precieze werking van de perks nog niet bekend is, zorgen ze waarschijnlijk ook voor meer uitdaging. Dat lijken de namen in ieder geval wel te suggereren:

  • Numbskull

  • Somnambulant

  • Bad Back

  • Bashful

  • Picky Eater

  • Sweaty

  • Menace

  • Heavy Footed

  • Punchable Face

  • Hangry Henry

Zover bekend moet ergens aankomende zomer een betaalde uitbreiding voor de game uitkomen, inclusief een missie genaamd Brushes With Death. In het najaar komt er nog een betaald euitbreiding uit genaamd Legacy of the Forge. Tot slot wordt in de winter de betaalde uitbreiding Mysteria Ecclesia toegevoegd.

Kingdom Come: Deliverance 2 is het vervolg op de in 2018 verschenen eerste game en laat spelers terugkeren naar het Centraal Europa van de vijftiende eeuw - de game speelt zich na het eerste deel af. Spelers besturen Henry, de zoon van een smid, die in een duizelingwekkend verhaal van wraak, bedrog en zelfontdekking terechtkomt.

De game speelt zich af in het Boheems Paradijs, een echte locatie die nog altijd bezocht kan worden in de Tsjechische Republiek. Zo zijn er het majestueuze Kasteel Trosky en de mijnstad Kutná Hora. Het gameplayconcept van het origineel, waarin de wereld realistisch op de acties van de speler reageert, blijft intact. Wel is het vechtsysteem op de schop gegaan, en zijn er nu ook nieuwe wapens voor op afstand, zoals kruisbogen en vroege vuurwapens.

Kingdom Come: Deliverance 2 is verkrijgbaar via pc (Steam en Epic Games Store), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Marvin Toepoel beloonde de game met een 9: "Kingdom Come: Deliverance 2 is ontroerend, hilarisch en een indrukwekkende onderdompeling in het leven van de middeleeuwse mens. De spelwereld is adembenemend, haar personages zijn stuk voor stuk memorabel, de game zit vol fantastische details en biedt daarbovenop een geweldig gevoel van progressie. Waar Kingdom Come 1 nog een ruwe culthit was, blijkt het vervolg een van de beste rpg’s van deze consolegeneratie."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
'PlayStation 6-handheld kan PS5-games afspelen'
Gamer.nl
Nieuws

'PlayStation 6-handheld kan PS5-games afspelen'

Wel zouden games in een lagere resolutie en framerate lopen

De draagbare PlayStation-handheld die naast de PlayStation 6 in ontwikkeling zou zijn, zou in ieder geval PlayStation 5-games kunnen afspelen.

Vorig jaar gingen er al geruchten dat Sony mogelijk aan twee nieuwe systemen werkt: een traditionele PlayStation 6 en een bijbehorende handheld. AMD zou de chips van beide apparaten ontwikkelen.

Een bezoeker van gameforum ResetEra genaamd KeplerL2 claimde gisteren op dat forum (via Insider Gaming) dat de draagbare PS6-handheld niet zo krachtig wordt als de PlayStation 5. Inmiddels heeft de persoon op het forum echter verduidelijkt dat de handheld zeker PS5-games kan afspelen, alleen "niet in dezelfde resolutie en framerate, voornamelijk vanwege geheugenbandbreedte".

De leaker vergelijkt de PS6-handheld daarnaast met andere bestaande consoles. De handheld zou qua kracht ergens tussen de Xbox Series S en PS5 zitten, al geeft hij aan niet zeker te kunnen zijn omdat het apparaat een niet eerder uitgekomen GPU gebruikt.

Logischerwijs is al het bovenstaande op moment van schrijven onbevestigd. Sony heeft officieel nog niets naar buiten gebracht over een PlayStation 6, laat staan een handheldversie die mogelijk naast de PS6 uitkomt. Wel is het waarschijnlijk dat Sony op zijn minst handheldopties onderzoekt na het succes van de Nintendo Switch en de populariteit van pc-handhelds. Microsoft heeft eerde al aangegeven aan een Xbox-handheld te werken.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Screenshots van The Elder Scrolls 4: Oblivion-remake gelekt
Gamer.nl
Nieuws

Screenshots van The Elder Scrolls 4: Oblivion-remake gelekt

Virtuos blijkt de ontwikkelaar van de game te zijn

Via de website van ontwikkelaar Virtuos zijn eerste screenshots van de nog niet aangekondigde remake van The Elder Scrolls 4: Oblivion gelekt.

De screenshots waren te vinden in de backend van de website van ontwikkelaar Virtuos en tonen de wereld van Oblivion met moderne graphics. Er zijn zelfs enkele vergelijkingsscreenshots te vinden waarin de oude versie van de game tegenover de nieuwe versie wordt gelegd. De meeste screenshots zijn alweer offline gehaald, maar hieronder zijn er nog een aantal te vinden.

De remake wordt 'The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered' genoemd, maar aangezien de game in een nieuwe engine loopt, gaat het in feite om een remake. De game zou naar "Xbox, PlayStation 5, pc en Game Pass" komen. Ook zou er een Deluxe-editie verschijnen.

Er gingen al geruime tijd geruchten dat er een remake van Oblivion in ontwikkeling is. Volgens die geruchten zou Virtuos - de studio die ook de aankomende remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater verzorgt - aan deze remake werken. Gezien de bron van de screenshots lijkt dat te kloppen.

Journalist Jeff Grubb claimde deze week nog dat de The Elder Scrolls 4: Oblivion-remake volgende week verschijnt. "De game verschijnt in de week van 21 april, dus in feite de laatste week van de maand - oftewel volgende week. Ik heb bevestiging gekregen dat dit het geval is."

Volgens geruchten draait de remake op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt. Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of NPC's worden geraakt tijdens gevechten.

View post on X
View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!