Jason Schreier: 'Final Fantasy Tactics-remaster echt in ontwikkeling'
Nieuws

Jason Schreier: 'Final Fantasy Tactics-remaster echt in ontwikkeling'

Er gaan al geruime tijd geruchten over het bestaan van de remaster

De remaster van Final Fantasy Tactics zou echt in ontwikkeling zijn.

Dat claimt betrouwbare Bloomberg-journalist Jason Schreier. Op Reddit discussieerden gamers over geruchten die insider Midori naar buiten heeft gebracht. De insider gaf onlangs namelijk toe dat de persoon zich al die tijd anders voordeed. Mensen vroegen zich daardoor af of de geruchten die de insider heeft verspreid - waaronder een remaster van Final Fantasy Tactics - nog wel betrouwbaar zijn.

Schreier reageerde echter ook op Reddit en liet er geen twijfel over bestaan: "Hoi. De Final Fantasy Tactics-remaster bestaat echt en komt er echt aan."

Final Fantasy Tactics kwam eind jaren negentig uit op PlayStation. De game, waarin spelers in plaats van de gebruikelijke turn-based gevechten tactische gevechten houden, werd zeer goed ontvangen.

In 2021 lekte het bestaan van veel verschillende games uit via Nvidia GeForce Now. Daar werden ook de Final Fantasy Tactics-remaster en een remake van Final Fantasy 9 genoemd. Laatstgenoemde dook onlangs overigens ook weer op in een lek via de Epic Games Store.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden
Nieuws

Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden

De ontwikkeling van de game is tweemaal herstart

De eerder deze week uitgekomen singleplayer-rpg Avowed had bijna een focus op multiplayergameplay gehad.

Dat laat regisseur Carrie Patel weten aan Bloomberg. De game werd in eerste instantie een "multiplayer-Skyrim" genoemd, maar in 2021 ging de ontwikkeling volledig op de schop. Voor die tijd werd het spel als een multiplayergame ontwikkeld. Sterker nog: de ontwikkeling van de game is in totaal twee keer volledig herstart.

Patel onthult ook dat er bij Obsidian behoefte is aan eventuele vervolgen op of dlc voor Avowed. "Nu we deze geweldige spelwereld hebben gebouwd, en het ontwikkelteam ook hebben laten wennen aan deze content en gameplay in deze wereld, zou ik er graag meer van zien."

Avowed is nu verkrijgbaar voor Xbox Series X en S en pc en staat ook op Xbox Game Pass. Ron Vorstermans beloonde het spel met een 9 in zijn review: "Het schrijfwerk is fenomenaal, het vechten vloeit als een actiegame, de spelwereld is iedere vierkante centimeter waard en zelfs de kleinste verhaaltjes zijn memorabel. Avowed is misschien geen grensverleggende, dynamische rpg, maar weet precies waar het goed in is, en zet daar met volle overtuiging op in. Het resultaat is de beste Microsoft-rpg van de afgelopen jaren."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Netflix betrokken bij Sifu-verfilming
Nieuws

Netflix betrokken bij Sifu-verfilming

De scriptschrijver van de The Maze Runner-films zou het script voor de film verzorgen

Netflix is betrokken bij de verfilming van Sloclaps kungfugame Sifu.

In 2022 werd al aangekondigd dat er een film werd gemaakt gebaseerd op Sifu door Story Kitchen, het bedrijf dat ook achter de Sonic the Hedgehog-films en de aankomende Streets of Rage- en Tomb Raider-verfilmingen zit.

Deadline heeft deze week gemeld dat Netflix nu ook betrokken is bij het project en dat TS Nowlin - bekend van de The Maze Runner-films - het script schrijft. Volgens geruchten zal John Wick-regisseur Chad Stahelski met zijn bedrijf 87Eleven Entertainment als producent functioneren.

Eerder gingen er geruchten dat Derek Kolstad, de schrijver van de John Wick-scripts, het script voor Sifu zou schrijven, maar dat lijkt nu dus niet meer het geval te zijn - tenzij hij samenwerkt met TS Nowlin.

De film moet min of meer hetzelfde plot als de game aanhouden, waarbij de hoofdrolspeler elke keer dat ze verslagen worden een stuk ouder wordt. De film wordt beschreven als "John Wick ontmoet M. Night Shyamalan's film Old".

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!