Oud-GTA-producent toont nieuwe beelden van actiegame MindsEye
Verschijnt aankomende zomer op PS5, Xbox Series en pc
Build a Rocket Boy, de huidige studio van voormalige Grand Theft Auto-producent Leslie Benzies, heeft tijdens de State of Play-uitzending nieuwe beelden getoond van zijn aankomende actiegame MindsEye.
MindsEye werd eerder al aangekondigd als een openwereldgame waarvan de eerste teaser trailer wel wat wegheeft van de GTA-reeks. De game wordt gemaakt met dezelfde tools als Everywhere, een online platform waarmee spelers hun eigen levels of complete games kunnen maken. De studio van Benzies gebruikt Everywhere dus ook om MindsEye te creëren, al wordt dit niet aangehaald in de nieuwe trailers.
MindsEye wordt een verhaalgedreven actie-adventure-thriller gesitueerd in de nabije toekomst in een Amerikaanse stad genaamd Redrock. Spelers besturen Jacob Diaz, die een mysterieuze neurale implant heeft en achter de waarheid rondom "AI, high-tech experimenten en ongeregelde militaire macht" probeert te komen.
Vorig jaar bleek nog dat IO Interactive MindsEye uit gaat geven. Het spel moet aankomende zomer verschijnen op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Hieronder zijn zowel een cinematische als een gameplaytrailer te zien.