Gerucht: Nieuwe Naughty Dog-game biedt veel vrijheid aan spelers
Nieuws

Gerucht: Nieuwe Naughty Dog-game biedt veel vrijheid aan spelers

Officieel is niet bekend waar de Sony-studio aan werkt

Volgens geruchten zal de nieuwe game waar The Last of Us-ontwikkelaar Naughty Dog aan werkt veel spelersvrijheid bieden ten opzichte van eerdere games van de studio.

Dat claimt MinnMax-oprichter Ben Hanson, die over het algemeen betrouwbaar is. "Ik heb van iemand die aan de game heeft gewerkt gehoord. Hij sprak erover alsof we niet klaar zijn voor hoe geweldig dit gaat worden. Ik ga niet de naam van de game zeggen waar hij het mee vergeleek, maar hij vergeleek het met een spel die veel vrijheid aan spelers geeft."

Het is dus niet bekend waar het spel mee vergeleken wordt, maar sommige fans speculeren dat de Naughty Dog-game qua vrijheid mogelijk vergeleken werd met Elden Ring. Eerder liet Naughty Dogs Neil Druckmann zich al zeer positief uit over die FromSoftware-game, en Elden Ring biedt spelers inderdaad veel vrijheid.

Het is op moment van schrijven niet bekend waar Naughty Dog aan werkt. Er gaan al geruime tijd geruchten dat het bedrijf aan een sciencefictiongame zou werken, maar niets is officieel bevestigd. Voorgaande games van Naughty Dog - zoals de The Last of Us- en Uncharted-spellen - waren vrij lineair qua opzet, dus een game met veel vrijheid zou vrij nieuw zijn voor de Sony-studio. Het bedrijf experimenteerde echter al wel met open gebieden in Uncharted 4 en The Last of Us: Part 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gex Trilogy verschijnt aankomende zomer
Nieuws

Gex Trilogy verschijnt aankomende zomer

Game komt naar Switch, PS5, Xbox Series en pc

Gex Trilogy komt in de loop van aankomende zomer uit op consoles en pc.

Dat kondigde uitgever Limited Run Games aan. Een precieze releasedatum is er nog niet, maar wel duidelijk is dat het spel op Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc verschijnt.

Gex Trilogy bevat de platformers Gex, Gex: Enter the Gecko en Gex 3: Deep Cover Gecko. De games kwamen oorspronkelijk uit op de eerste PlayStation, al verscheen het eerste spel ook op pc, Sega Saturn en 3DO, en kwamen de vervolgen ook naar Nintendo 64 en Game Boy Color.

De Gex-games staan naast de 3D-platformactie vooral bekend om de aanwezig humor. Gex zet regelmatig popcultuur uit de jaren negentig te kakken, en is zelf een soort persiflage op James Bond. Hieronder kan een nieuwe trailer worden bekeken.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe The Alters-trailer legt de nadruk op samenwerken
Nieuws

Nieuwe The Alters-trailer legt de nadruk op samenwerken

Game komt ergens later dit jaar naar pc, PS5 en Xbox Series-consoles

Er is een nieuwe trailer van The Alters uitgebracht, waarin het hoofdpersonage van de game en zijn klonen de game spelen.

The Alters is namelijk een scifi-game waarin hoofdpersoon Jan Dolski als enige een crash op een buitenaardse planeet overleeft. In zijn eentje lukt het hem niet om de basis draaiende te houden, maar hij vindt een grondstof waarmee hij zichzelf kan klonen. De klonen zijn niet helemaal hetzelfde als hij: ze hebben ergens in zijn leven een andere keuze gemaakt, waardoor hun levensverhaal zich afsplitste van de 'echte' Jan.

Dit concept wordt op een originele wijze in deze nieuwe trailer verwerkt: samen met zijn klonen probeert Jan de game te spelen. Daarmee wordt ook meteen duidelijk gemaakt hoe zijn klonen een andere persoonlijkheid hebben.

The Alters verschijnt op een nog onbekend moment voor pc (Steam, Epic Games Store, GOG en Microsoft Store), PlayStation 5, Xbox Series en Xbox Game Pass. Ook is er een demo beschikbaar. De game werd begin dit jaar nog uitgesteld naar ergens later dit jaar.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!