Elden Ring Neightreign-netwerktest wordt in februari gehouden
Gamer.nl
Nieuws

Elden Ring Neightreign-netwerktest wordt in februari gehouden

Op PlayStation 5 en Xbox Series X en S

FromSoftware heeft een netwerktest voor hun aankomende game Elden Ring Nightreign aangekondigd.

Vanaf 10 januari kunnen mensen zich inschrijven voor test via de officiële website van de game. De test komt beschikbaar voor PlayStation 5- en Xbox Series X en S-eigenaren. Volgens de ontwikkelaar kunnen de mensen die geselecteerd worden voor de test in de loop van februari een gedeelte van de game uitproberen.

In het tijdens The Game Awards aangekondigde Elden Ring Nightreign neemt men het samen op tegen verschillende vijanden en bazen. In de onthullingstrailer kunnen diverse locaties en bazen uit het origineel gespot worden. De verdeling tussen content uit Elden Ring en compleet nieuwe content is op moment van schrijven niet bekend. Elden Ring Nightreign komt in de loop van 2025 uit voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc.

Overigens liet FromSoftware tijdens een interview eerder deze week weten dat de co-op-game ook alleen doorlopen kan worden. In het interview staan nog veel meer interessante details. Zo staat het verhaal van Nightreign volledig los van Elden Ring - alsof het zich in een parallelle dimensie afspeelt - en is er geen cross-play mogelijk tussen de verschillende platformversies.

Ondertussen zijn Sony en Kadokawa Corporation, het moederbedrijf van FromSoftware, in gesprek. Sony toont namelijk interesse om het complete bedrijf over te nemen. In het interview met IGN laat Ishizaki weten dat hij geen kennis heeft van de vorderingen over deze gesprekken.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!