Dreamcast-game Cosmic Smash keert terug als PlayStation VR2-game
Gamer.nl
Nieuws

Dreamcast-game Cosmic Smash keert terug als PlayStation VR2-game

Sega's Dreamcast-game Cosmic Smash krijgt een vervolg in de vorm van PlayStation VR2-game C-Smash VRS.

Vorige maand werd er al een teaserwebsite gelanceerd, maar nu is de game officieel aangekondigd. Het spel moet sport en puzzels combineren - zo moeten er allerlei abstracte vakken geraakt worden door met een racket een bal te slaan.

Ondertussen is er muziek te horen die spelers opzweept of juist laat ontspannen. De soundtrack wordt daarbij gemaakt door dj Ken Ishii (bekend van Rez Infinite) en producent Danalogue (de frontman van The Comet is Coming).

De Britse studio Wolf & Wood - bekend van vr-games als Legion VR, The Last Worker en A Chair in a Room: Greenwater - ontwikkelt de game. Uitgever RapidEyeMovers heeft de licentie van Sega geleend. C-Smash VRS moet ergens dit jaar uitkomen voor PlayStation VR2. Die vr-headset komt op 23 februari uit en kan alleen gebruikt worden op PlayStation 5.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Elden Ring is wereldwijd dertig miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Elden Ring is wereldwijd dertig miljoen keer verkocht

Later dit jaar komt de game ook naar Nintendo Switch 2

Elden Ring is wereldwijd in totaal meer dan dertig miljoen keer over de toonbank gegaan.

Dat hebben uitgever Bandai Namco en ontwikkelaar Fromsoftware aangekondigd. Het gaat daarbij om alle digitaal verkochte exemplaren en fysieke exemplaren die aan winkels zijn geleverd. In juni vorig jaar werd nog aangekondigd dat de verkoopaantallen op 25 miljoen stonden. Dat betekent dat er sindsdien vijf miljoen verkochte exemplaren bij zijn gekomen.

Elden Ring kwam in februari 2022 uit op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc (via Steam). In 2024 verscheen daarnaast betaalde uitbreiding Shadow of the Erdtree. De game pakt het soulslike genre waar Fromsoftware bekend om staat en plaatst dit binnen een open spelwereld.

Overigens komt Elden Ring in de loop van dit jaar ook op Nintendo Switch 2 uit. Daarnaast staat op 30 mei Elden Ring Nightreign voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc op de planning. Het gaat om een co-op-spin-off die zich afspeelt in een andere versie van de spelwereld uit Elden Ring.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Nexon brengt nieuwe Starcraft-game uit
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Nexon brengt nieuwe Starcraft-game uit

Ook zou het bedrijf een Overwatch-game voor smartphones uitbrengen

Volgens geruchten werkt Blizzard samen met Nexon om een nieuwe Starcraft-game uit te brengen.

Dat meldt MTN (via VGC). Nexon zou door Blizzard uitgekozen zijn als uitgever van de nieuwe Starcraft-game. Nexon is een Zuid-Koreaanse uitgever die onder andere bekend is van The Finals, dat door dochteronderneming Embark Studios is ontwikkeld. Een andere bekende game van Nexon is MapleStory.

Het is niet voor het eerst dat er geruchten de kop op steken over een nieuwe Starcraft-game: vorig jaar werden er vacatures van Blizzard gespot waarin een openwereldshooter binnen de franchise werd genoemd. In zijn meest recente boek Jason Schreier maakte de gamejournalist ook melding van een Starcraft-shooter. Het is niet duidelijk of het om hetzelfde project gaat als de mobiele Starcraft-game.

Overigens zou Nexon ook een mobiele Overwatch-game van Blizzard mogen uitgeven, die intern Overwatch 3 wordt genoemd. Daar zijn geen verdere details over bekend.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!