De actrice voor de rol van Abby in de The Last of Us-serie is gecast
Nieuws

De actrice voor de rol van Abby in de The Last of Us-serie is gecast

Het is alleen nog niet bekend om wie het gaat

De showrunners van de HBO-serie gebaseerd op The Last of Us hebben een actrice gevonden die de rol van Abby op zich gaat nemen.

Dat valt te lezen in een interview van de Los Angeles Times met showrunner Craig Mazin. Hoewel Mazin in zijn quotes niet echt nieuwe informatie geeft, maakt het artikel wel duidelijk dat de actrice die Abby gaat spelen gecast is. Er wordt niet gemeld om wie het gaat.

Het tweede seizoen van The Last of Us moet een gedeelte van de gebeurtenissen uit de game The Last of Us: Part 2 behandelen. Abby Anderson is een belangrijk personage in die game en fans vragen zich dan ook al geruime tijd af welke actrice de rol gaat bekleden. Er gaan geruchten dat actrice Shannon Berry de rol gaat vertolken, maar dit is nog niet bevestigd.

Eerder deze zomer meldde Mazin nog dat hij vier seizoenen voor de HBO-serie goed vond aanvoelen. "Je weet het nooit zeker - het kunnen er ook drie of vijf worden. Maar vier klinkt als een goed aantal." Toen was hij nog onduidelijk over de mogelijkheid of Abby al gecast is.

Hoe dan ook is het niet bekend wanneer een tweede The Last of Us-seizoen zal verschijnen. Het eerste seizoen kwam begin dit jaar uit, en een tweede seizoen zou dus bijvoorbeeld in 2025 kunnen verschijnen, al zou de huidige schrijvers- en acteursstaking in de VS voor vertraging kunnen zorgen. Het is in ieder geval duidelijk dat het schrijven en de productie van het tweede seizoen zodra de staking voorbij is meteen door kan gaan.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden
Nieuws

Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden

De ontwikkeling van de game is tweemaal herstart

De eerder deze week uitgekomen singleplayer-rpg Avowed had bijna een focus op multiplayergameplay gehad.

Dat laat regisseur Carrie Patel weten aan Bloomberg. De game werd in eerste instantie een "multiplayer-Skyrim" genoemd, maar in 2021 ging de ontwikkeling volledig op de schop. Voor die tijd werd het spel als een multiplayergame ontwikkeld. Sterker nog: de ontwikkeling van de game is in totaal twee keer volledig herstart.

Patel onthult ook dat er bij Obsidian behoefte is aan eventuele vervolgen op of dlc voor Avowed. "Nu we deze geweldige spelwereld hebben gebouwd, en het ontwikkelteam ook hebben laten wennen aan deze content en gameplay in deze wereld, zou ik er graag meer van zien."

Avowed is nu verkrijgbaar voor Xbox Series X en S en pc en staat ook op Xbox Game Pass. Ron Vorstermans beloonde het spel met een 9 in zijn review: "Het schrijfwerk is fenomenaal, het vechten vloeit als een actiegame, de spelwereld is iedere vierkante centimeter waard en zelfs de kleinste verhaaltjes zijn memorabel. Avowed is misschien geen grensverleggende, dynamische rpg, maar weet precies waar het goed in is, en zet daar met volle overtuiging op in. Het resultaat is de beste Microsoft-rpg van de afgelopen jaren."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Netflix betrokken bij Sifu-verfilming
Nieuws

Netflix betrokken bij Sifu-verfilming

De scriptschrijver van de The Maze Runner-films zou het script voor de film verzorgen

Netflix is betrokken bij de verfilming van Sloclaps kungfugame Sifu.

In 2022 werd al aangekondigd dat er een film werd gemaakt gebaseerd op Sifu door Story Kitchen, het bedrijf dat ook achter de Sonic the Hedgehog-films en de aankomende Streets of Rage- en Tomb Raider-verfilmingen zit.

Deadline heeft deze week gemeld dat Netflix nu ook betrokken is bij het project en dat TS Nowlin - bekend van de The Maze Runner-films - het script schrijft. Volgens geruchten zal John Wick-regisseur Chad Stahelski met zijn bedrijf 87Eleven Entertainment als producent functioneren.

Eerder gingen er geruchten dat Derek Kolstad, de schrijver van de John Wick-scripts, het script voor Sifu zou schrijven, maar dat lijkt nu dus niet meer het geval te zijn - tenzij hij samenwerkt met TS Nowlin.

De film moet min of meer hetzelfde plot als de game aanhouden, waarbij de hoofdrolspeler elke keer dat ze verslagen worden een stuk ouder wordt. De film wordt beschreven als "John Wick ontmoet M. Night Shyamalan's film Old".

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!